Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Parelli vagy Monty Roberts?

Parelli vagy Monty Roberts?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb (ha van ilyen) és mikben különböznek főként valamint melyik milyen.A Join-Upban kicsit jártasabb vagyok a 7 játékhoz szinte semmit nem értek, de mind kettőtől jöhetnek az infók. Illetve hogy mindkettőnek a lovak erőszakmentes idomítás a célja? És mindkettő a földről történik-e? Előre is köszönöm a válaszokat és kérlek ne szóljatok le ha tudatlanságaimért...

#Parelli #ló #csatlakozás #Monty Roberts #7 játék #Join Up #erőszakmentes idomítás
2015. febr. 4. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az lenne a legjobb, ha mindkettőtől megnéznél pár videót és magad vonnád le a következtetéseket, alakítanál ki véleményt a két módszerről.
2015. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor küldenétek lécci videókat amik jók? És leírnátok lécci hogy mit kell nézni, mire kell odafigyelni hogy hogyan csinálják? Illetve hogy aki már próbálta ezt vagy azt vagy mindkettőt mik a tapasztalatai ezzel kapcsolatban és melyik az eredményesebb?
2015. febr. 4. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Youtube-on beírod a keresőbe, és lesz egy csomó videó. Én Monty Roberts-párti vagyok inkább, a Parellizésben nekem sok az "idomítás", de kinek mi :)
2015. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom csak egy csomó ilyen házi videó van amiről nem tudom hogy jol csinaljak-e vagy nem
2015. febr. 4. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a fenti két médiasztár saját csatornájára keress rá, vagy a nevük mellé írd be, hogy instructor vagy trainer.
2015. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha alkalmazni szeretnéd,én a csatlakozást(Monty Roberts) ajánlom. Én a kedvenc lovammal mindkettőt kipróbáltam,és a csatlakozás eredményesebb volt.
2017. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!