Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Újpesten a Népszigeti Lovardár...

Érsek Ákos kérdése:

Újpesten a Népszigeti Lovardáról vélemény?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek, hogy megint érdeklődnék lovardákról. Találtam egy megfelelőt Újpesten, nagyon szeretnék oda elmenni. Kérhetnék róla véleményt? Illetve milyen a társaság? Nagyon szépen köszönöm és még egyszer elnézést kérek!

2015. febr. 6. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Westernes hely, terep lehetőség 0, szóval számomra nem pálya... ha sose akarsz terepre menni, akkor jó lehet. Szerintem leginkább westernes kezdőknek való.
2015. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Nincsen semmi baj, ha nincsen tereplovaglás. Nekem egy kicsit sok lenne, pályán szoktam lovagolni. Természetesen hallottam róla, hogy Westernes. Aki ajánlotta nekem egy hölgy, úgy mondta, hogy Angol stílusba is lovagolt.
2015. febr. 7. 09:48
 3/10 sedon béla válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, a bejelentkezéshez hivd ezt a számot: 06303649239

Népszigeti Lovarda:)

2015. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia én a Népszigeti Lovardába járok én mondjuk western stílusban lovagolok ,de oktatnak angol stílust is és most készül az akadály pálya is.Szoktak lenn táborok.Aranyosak a lovak kedvesek az oktatók a hangulat is jó.Én csak ajánlani tudom!
2015. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sajnálatos módon hallottam, hogy elköltöztek. Nem tudom pontosan megvette valaki? Illetve lett valami változás?
2015. máj. 16. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem költöztek el, a héten voltam ott először lovagolni.
2015. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mintha nekem úgy mondták, hogy elköltöztek. Valami nagyon furcsa.
2015. máj. 17. 17:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint közel lett volna nekem. Ahol utoljára voltam lovagolni Rákospalotán rendesek voltak, csak sajnos kicsi volt a pálya illetve magánterület volt. Most néztem Szentendrén lovardát. Nem tudom csak a Hunkadombi működik? Ott lovagoltam azt hiszem 2 évig, aztán eljöttem. Szívesen mennék vonattal is csak nem tudom hol szokott megállni. Illetve közel lenne ott valahol lovarda. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a véleményt! :)
2015. máj. 22. 13:33
 9/10 anonim válasza:
Hallottam már jobb helyről meg jártam is jobb helyen. Szerintem kicsit bunkók az emberek, meg jobb lovon is ültem már.
2015. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sedon béla válasza:

Nem költöztünk sehova, 4éve ugyanott működünk. Népsziget Zsilip utca. 06 30 3900260. Aki mást mond az valószínűleg a konkurencia...:)))

Sedon Béla

2017. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!