Kezdőoldal » Állatok » Lovak » *link* miért csinálja ezt ez...

*link* miért csinálja ezt ez a ló?


2015. febr. 7. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ijedezik, hisztizik
2015. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ugrott be, de nem vagyok lovas, nem értek hozzájuk. Laikusként arra gondolnék először hogy megijedt valamitől, de nem ilyen sűrűn... a másik gondolatom a hiszti, harmadik pedig hogy baj van a szemével.
2015. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ijedezés/hiszti/rossz előző gazdája volt
2015. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is látom, hogy mit csinál. Az érdekel, hogy egy ló miért csinálja ezt ilyen gyakran
2015. febr. 7. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ellenkezés, nem akarja megcsinálni a kért feladatot és az ágaskodással tér ki előle.
2015. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez igen, hiszti. A ló ellenkezik!
2015. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és kissé félelem
2015. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a ló egyértelműen ellenszegül. Az okot lehet keresni.
2015. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én is látom, hogy mit csinál. Az érdekel, hogy egy ló miért csinálja ezt ilyen gyakran"

Azért csinálja mert hisztizik. Mit ragozzuk? A gazdája tudhatja az egyéb okokat, mi nem tudjuk kiszopni a kisujjunkból.

2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint, ez a ló egyáltalán nem hisztizik, őszintén megijed a számára minden újtól. Fiatal, képzetlen, ingerszegény környezetben felnőtt csikóról lehet szó. A fiatalsága ránézésre kiderül, a tudatlanságát, képzetlenségét mi sem bizonyítja jobban, mint az, ahogy rúg a sarkantyú használatra. A leány viszont imádja a sarkantyút, használja is ha kell, ha nem. Nem hinném, hogy a sokadik versenye, az edzéseken a leány tartja a szárral, ugyanakkor sarkantyúval küldi előre, persze, hogy nem tetszik a csikónak. Ha a rebbenékenységét is figyelembe vesszük, plusz a segítségek adására is elég furcsa módon reagál,(mennyire kemények a segítségek? ezt csak a lovas tudja, vagy talán ő sem?) szerintem maga a munka is gondot okoz számára (edzőpálya, versenypálya). Lehet, hogy csak én nem vettem észre, de volt olyan, hogy a leány akár csak egyszer is próbálta megnyugtatni, mert én ilyent nem láttam, azt viszont igen, hogy a sarkantyú szinte folyamatosan a ló oldalában.Szerintem a lovassal lényegesen több a probléma, mint a lóval!
2015. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!