Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vegyek a pacinak, vagy nem jó...

Vegyek a pacinak, vagy nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ahol lovagolok ott van egy paci akit nagyon szeretek és mindig én lovagolok rajta. A tulajjal is jóban vagyunk a szüleimmel együtt. Arra gondoltam hogy a kedvenc pacimnak veszek egy nyári, élénk színű nyeregalátétet egy hozzáillő fülvédővel. Szerintetek jó ötlet megvenni? Ezt csak azért kérdezem mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni őket, nem szeretném ha emiatt bármi nézet eltérés lenne. Ti hogy döntenétek mit tennétek egy ilyen helyzetben?

2015. febr. 9. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyesmit.Miért nem valamilyen csemegét veszel inkább a lónak?
2015. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lócsemegét már vettem, (sőt korábban már vettem neki egy nyeregalátétet). Csak most nyárra szeretnék egyet venni, és szinte egész nyáron a lovardába leszek.
2015. febr. 9. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha mint írtad jóban vagytok a tulajjal valószínűleg vagy örül neki, vagy hidegen hagyja, hogy mire költesz. :) Ha van rá "fölösleges" pénzed vedd meg bátran.
2015. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen szinű a ló ? 😀
2015. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A paci szürke színű :)
2015. febr. 9. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem fölösleges, ha van rá pénzed, akkor előbb beszéld meg a tulajjal aztán megveheted :)
2015. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És mi a neve ?
2015. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyenre költeni ba a lónak már van egy alátéte ! Persze a te pénzed ha a tulaj és a szüleid engedik akkor csináld! De ha egy iskolaló én félnék, hogy kicsit furán néznének rám !
2015. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért néznének rám furán? (csak kérdezem)
2015. febr. 9. 16:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet,és szerintem tök jó ötlet,amelyik pacinak én vettem,annak a gazdája nagyon örült. :)

Főleg akkor,ha nagyon elhasználódott a régi alátét.

Ha van pénzed,miért ne?

2015. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!