Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon szeretnék lovat!...

Nagyon szeretnék lovat! Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lovat jól lovagolok melyik fajta érné meg díjlovagláshoz ?
2015. febr. 12. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire kell ? Komolyabb versenyzesre ? Hobbira?? Igazobol sportlovat ajanlanek. Oldenburgi,hollan sportlo, hannoveri ... es tarsai 😊 hobbira meg akar egy jo szarmazasu felver is 😊
2015. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan :) nem :) kötözködni :) akarok, :) de :) egy :) kicsit :) kevesebb :) smiley-val :) lehetne? :) Mert .:) érdekesen :) írsz, :) de :) baromi :) zavaró. :) Köszi :)
2015. febr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szeintem jok a mosi felyek. Nekem is ilyenek vannak a telefonomon na mindegy...


én azt mondom andaluz (spanyol lovas isk.) de amiket az első leirt azokban is vannak jok.

2015. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a friz . De mindkettonek nagyon borsos az ara is es macerás lovak. De fijlovaglasra nagyon jók persze ha nem hobbi szinten akarod csinalni csak akkor.
2015. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Versenyekre szeretnék vele járni :) már volt egy oldenburgim de annyira nem vált be :( a frízekről már hallottam :)
2015. febr. 13. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Es az andaluz mennyire szimpatikus neked?
2015. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ez megint csak egy kamu . 1 : ha volt egy oldenburgid,akkor jártas vagy a témában,tudod ,hogy az oldenburgi pl egy jó sportlófajta akár díjlovaglásra is.


2: Még most se a fajta a mérvadó hanem az egyed,szerintem már direkt idegesítitek mindig az embereket ezzel a fajta szarsággal , már konkrétan erről szól az oldal h "nem fajta az egyed a lényeg" És igaz is,minden fajtába van rossz meg jó példány is. Oldanburgiba van ilyen is meg olyan is ,de elég jók általába és összetenném a kezem ha lenne egy,nem az ,hogy "nem vált be" ha nem is vált be,neked magával az adott lóval lehetett bajod,nem a fajtával,vagy kipróbáltál 10 Oldenburgit és mind a 10 szar volt? Mert akkor helyben itt benyalok neked esküszöm.


3: Gondolom megint egy fiatal valaki vagy, megintcsak nem te döntesz hanem a szüleid meg a pénztárca. Akárki ír itt neked bármit, fel lesz sorolva az összes lófajta,(még a hintaló is) attól még nem lesz lovad és jövőhéten újra ugyanezt megkérded és megy megint minden előlről..


egyébként a frízzel semmi gond ,csak annyi h 2 jó lovat veszel az árából,kényes ,az állatorvos jól keres rajta,van ugyan belőle a sportosabb változat,de még az sem ér fel egy jó sportlóval (pl oldenburgi ,holsteini). Jól lovagolsz ebben biztosak vagyunk,itt még senki nem írta azt ,hogy kezdő vagy haladó szinten vagyok,mindenki jól lovagol ,mégse tudja megitélni az illető,hogy mégis milyen ló kell neki vagy melyik mire alkalmas. Alig dől egy ilyen kérdés után meg a "jól lovagolok" duma :D

2015. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊 tessék ? Miről beszélsz? Amúgy meg csak 2 smiley-t írtam de lényegtelen.

A frízt kihagytam. Jelenleg nekem is van frízem de nem az a barokkos fajta hanem sport fríz.Kiváló mozgása van engedelmes,intelligens fajta.Ha tényleg komoly versenyzésre kell azaz komolyabb céljaid vannak vele akkor inkább sportlovat :):):):):):)

2015. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!