Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglócsizmát vagy a cipőt...

A lovaglócsizmát vagy a cipőt lábszárvédővel ajánljátok?

Figyelt kérdés
nektek melyik vált be?

2015. febr. 15. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lábszárvédős vagyok, mert nyáron csak leveszem és nem sülök meg, télen pedig ugyan úgy szétfagy a lábam mintha csizmás lennék. :D
2015. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon sokáig (8 éven keresztül) hordtam egy szép hasított bőr csizmát, mire már annyira tönkrement szegény, hogy nyugdíjaztam. Nagyon szerettem, de pl a praktikussága néha megkérdőjelezhető volt.


Most van egy szintén hasított bőr lábszárvédőm és egy régi, egyszerű gumi lovaglócsizmám. A csizmát esős, saras időben használom, a lábszárvédőt szép, száraz időben. Így mindkettőt tudom hasznosítani, és nem teszem tönkre a lábszárvédőmet se azzal, hogy állandóan kiteszem az elemeknek.

2015. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cipőre húzni/levenni egy lábszárvédőt egyszerűbb és kényelmesebb mint a csizma. De ki mihez szokik hozzá..
2015. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavasztól osz közepéig egy bor fuzos ciot es egy bor labszarvedot hasznalok. Paraktikus mert a cipő alá ugyis egy hosszabb uoknit veszel es ha leveszed a nagy hosegbe a lábszár védőt akkor a zoknit a nadrág fölé húzod es keessszz! 😊


teli megoldas : egy gumi kicsit bumszlibb oldalt fenyvisszaveros csikokkal ellátott magaszaru nagyon vastagon bélelt gumi csizma . Vízálló es meleg .

2015. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én száraz időben mindenképpen a cipő-chaps párti vagyok, mivel tényleg ha meleged van csak ledobod a lábszárvédőt és kész. télen/sárban egy egyszerű dechatlonos gumicsizmám van, igaz sokszor szétfagyok benne, de csak addig rossz amíg érzed a lábad :D amúgy lehet venni minden féle fajta thermocsizmát, télre azt javaslom ,de melegbe chaps.
2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csizma

sokkal jobban érzem a lovat benne és jobb segítségeket is tudok adni

ráadásul szerintem sokkal csinosabb

2015. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
45%
Szerint a csizma sokkal jobb. Ha beszerzel egy jó minőségű lovaglócsizmát, akár évekig is jó lehet. Nem számít hogy nő a lábod. Nekem például a 37-es lábomra 38-as csizmát vettünk kb. egy éve, akkor is jó volt, most is tökéletes, és biztos vagyok benne hogy 1-2 évig még jó is lesz. Viszont a lábszárvédőhöz szerezned kell/fel kell ,,áldoznod" egy cipődet, hiszen azért belelépni egy kis ürülékbe, vagy ősszel és tavasszal néha-néha elsüppedni a sárba.. Úgy is meg fog történni. Ráadásul egy lábszárvédőt nehezebb is föl venni, mint a csizmát. Természetesen, kinek melyik variáció jön be. Amúgy (szerintem) jobban, szebben lehet lovagolni lovaglócsizmában! :) (Bocsi a sok ismétlésért) :D
2015. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!