Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lazítsam el a csípőm?

Hogy lazítsam el a csípőm?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve lovagolok és nem tudom kiülni a tanügetést csak olyan lovaknál amelyikeknek jó hátuk van.Az edzőm szerint azért mert nem lazítom el a csípőm eléggé.És a lónak amin edzésre járok nehéz a tanügetése de ha kiülöm kényelmes lenne az edzőm szerint de sehogy nem megy pedig mindig rajta szoktam menni általába

2015. febr. 16. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Ugy konnyebb ha a lo szinte csak tonyog ügetés közben.


félsz, gorcsolsz a lovon? Mert ha igen akkor Eleve Ugye próbálsz kapaszkodni lábbal meg mindebeddel es igy nehez... De lazitsd el magad bízz a lován es legyél olyan mint egy zsák csak lazán hupoogj... Az se baj ha az elején nem egyenes a gerinced ... Csak szőke meg es aztán kiegyenesedsz... Ugye van a lónak üvegesnek l egy ritmusa (ha totyog akkor t,t, t ,t stb...) a lábait rakosgatja es ha te megérzés ezt a ritmust es mondod magadba es ugy ülsz a lo hatan akkor az is tud segíteni.

ne feszestesttel es derékkal meg lábakkal probald kiulni . Lazulj el az egész tested lazuljon el...

2015. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
De azon semmiféle képpen ne gondolkozz ott hogy legyen laza a csípőd mert minnél többet gondolsz rá, annál rosszabb. Koncentrálj pl az útra. Jó ha futószáron vagy nem a legérdekesebb, de ha másra figyelsz könnyebb lesz. Sok sikert
2015. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Tenyleg futaoszaron vagy meg Ugye?
2015. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sokat segített, hogy elkezdtem itthon nyújtani. Sokkal lazábbak lettek a lábaim meg a csípőm is, igaz nem gyorsan ment de nekem rengeteget javított az ülésemen. :)
2015. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem futószáron vagyok kb 10 alkalmat mentem futószáron de a vágtáját is rendesen ki tudom ülni azzal semmi bajom sincs...az ülésem is biztos csak ezzel van baj...és nem szoktam görcsölni mert megbízom benne,rajta voltam futószáron is és rajtam kivűl senki nem foglalkozik vele annyit mint én :))
2015. febr. 16. 17:11
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor fogd rövidre a lovat hogy szinte lepjen de ne essen vissza lepesbe. Es ugy lazitsd el magad (nem tudok jobb hasonlatot legye egy rizses zsák ami huppog a lo hatan elemelkedes nelkul...

es nyomd le a sarkad arra nagyon törekedj mert az sokat segít ha lefele terhelsz.

2015. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mikor mész legkozelebb lovagolni?
2015. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerda
2015. febr. 16. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor majd törekedj ezekre amiet irtunk. Esetleg kérd meg az oktatod hogyha nagyon nem megy hogy rakjon vissza futoszarra es ott csak tanugessel mert ha hosszú idejig csinálod menni fog.

es majd ird meg hogy ment!

sok sikert!

2015. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy hatásos ha otthon ugy gyakorolsz, hogy az asztalra leteszel egy könyvet, de a fele lelógjon és azt a csipőddel told vissza és ismételgesd mert igazából a lovon is ezt kell csinálni, mások hintázáshoz hasonlítják. Az én oktatóm a tükörben gyakorolta, hogy mit is kéne csinálnia :Dd
2015. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!