Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan lehet tudni hogy bízik...

Honnan lehet tudni hogy bízik bennem?

Figyelt kérdés

Hát kb fél éve elkezdtem foglalkozni egy lóval a lovardába.Ha kimegyek hozzá a legelőre és lát akkor általában mindig odajön és ha lefekszik a boxban oda enged mellette volt hogy már majdnem elaludt mellettem.

Szóval én érzem hogy nem vagyok neki egy közömbös gyerek csak mások azt mondják beképzelem pedig valamilyen szinten bízik bennem szerintem,érzem...Csak hogy honnan lehet tudni hogy tényleg?Mert be akarom nekik bizonyítani hogy nem vagyok dilis. :D



2015. febr. 23. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem,jol latod. Ugye a lovak nem szoktak gyakran lefeküdni. Csak az öregek meg a csíkók. Mivel lassan kelnek,fel ezert,nagyon kiszolgáltatottak a ragadozokkal szemben. Ha a boxban lefekszik melletted a Földre akkor tudja hogy:" na o mellette pihenhetek mert meg ved."

hat a legelőn ha odhon hozzad akkor az lehet azert mert azt gondolja ejjen jon a legkedvesebb baratom es vedelmezom.. Jee én szeretem,ot...


vagy : hurrá o minig degeszre Tom a juti falattal! Gyorsoda megyek! Hatha megint én kapok a,legtöbbet.

2015. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jutifalit nem szoktam neki annyit adni...csak akkor adok neki ha mentem rajta vagy ha megyek el haza...úgy amugy nem szoktam teletömni max 2-3 db-ot kap egy nap ugyhogy nem hiszem hogy ez miatt :)
2015. febr. 23. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha bízik benned,követ,odamegy hozzád,-csatlakozik :)

Mögötted sétál a karámban.

2015. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amiket felsoroltál az inkább emberekkel szembeni bizlom, mint a te személyes érdemed. Iskolalótól igazából el is várható ez, sokszor a befásultság miatt értékelik ennyire, ha valaki foglalkozik velük. A személyes bizalom ott kezdődik, mikor neked megcsinál olyat, amit másnak nem, ami kb azt jeletni, hogyha fél valamitől akkor is hajlamos némi engedelmességre erőszak nélkül. Végső soron logkikus, te sem feltételezed a buszon lévő emberekről, hogy a következő percben megtámadnak, de mondjuk nem engeded nekik, hogy a szemedben turkáljanak. Így működik az állatnál is.

Plusz a lónak is van személyisége, vannak nyílt, barátásgos állatok, vannak visszahúzódóak. Az én egyik lovamat pl egész eddig ha háromszor láttam feküdni sokat mondok, és akkor is felpattan, miközben háton akárhova elviszem neked, mert hiába fél pl a gyaloghídon átmenni, kis (nem fizzikai) unszolásra megteszi, mert kérem. Ennek ellentée, barátom pónija, aki kb azt is lesz.rja, ha atombomba robban mellette, ha ő fekszik akkor fekszik. Tehát személyiség függő is.

2015. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából elég zárkózott típus...és amíg nem ismerik ki nem is ismerik...5 hónapja velem is nagyon ellenséges volt...Azt tudni kell róla hogy nagyon félős és a nagy szélbe vittünk ki lovakat legelni és a szél fújta a ponyvákat(épitkezés van)na és látszott rajta hogy nyugtalan meg hogy fél...elkezdett ágaskodni én meg húztam le ugye a vezetőszárral és utána kicsit beszéltem hozzá és megnyugodott,jött tovább.
2015. febr. 23. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ez kicsit értelmetlen volt hogy amig nem ismerik ki addig nem is ismerik :D de arra gondolok hogyha valaki sokat van vele teljesen más arcát mutatja neked mint másnak :D gondolom érted miről hablatyolok :DD
2015. febr. 23. 20:57
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha már fél éve foglalkozol vele akkor valamilyen szinten tuti bízik benned.Az is a bizalom egyik jele ,hogy ha lefekszik és odaenged maga mellé.Nem tudom miért hiszik azt ,hogy csak beképzeled magadnak,szerintem bizti,hogy megbízik benned 
2015. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!