Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Arabok milyen sportra alkalmas...

Arabok milyen sportra alkalmasak? Miben kevésé?

Figyelt kérdés
Fogathajtásra jók?És díjlovaglásra?
2015. febr. 28. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem. Kb pont erre a kettőre legkevésbé.
2015. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

távlovaglásra a leginkább alkalmasak, kimagasló szinten, nemzetközi viszonylatban csakis arra.


fogathajtásra és díjlovaglásra inkább a shagya arab, de az sem felső kategóriában.

2015. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Távlobaglásra 120%-osan alkalmasak. Nagyon szívósak. Talán military meg de tavlovaglasban messze ők a nyerők.
2015. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sok országban a galoppversenyeken is szerepelnek,persze nekik külön futamok vannak kiírva.

Itthon is voltak futamaik régebben,de a trénerek és zsokék nem szerették őket.

2015. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
xdd akkor betaláltam..igazából nagyon tetszenek főleg az elegáns megjelenésük.Milyen fajta van ami szintén elegáns?
2015. febr. 28. 17:51
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Mint már előttem írták, igen ugye távlovaglásban, de meglepő módon westernben is viszonylag jó eredményeket érhetnek el. Fogathajtásra a Shagya Arab a jobb.
2015. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Az összes lónak van valamilyen különleges megjelenése. De ami,meg ilyen nagyon elegáns :andalúz, fríz, sport lovak, arabok. De mindegyik fajta lo nagyon gyönyörű... De a legszebbeknek megvannak a milliós áraik. Vagy ott vannak a tenyesz lovak. (nekem meg a shire -ok nagyon tetszenek. Nagy "medvék". ) van meg a haflingi(szőke szépség) es a falabella(sajnos azon egyaltalan nem lehet lovagolni.
2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én egyébként még a hackney-kel szemezgetek ...nagyon tetszetősek.
2015. febr. 28. 19:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy jó kiállású angol telivér sem csúnya.Vagy egy lipicai például.
2015. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen azok se!
2015. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!