Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Horze bőr csizmákról mi a...

Horze bőr csizmákról mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha nem nézzük, hogy drágák. Minőségileg jók?

2015. márc. 1. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Perszejok! Ha nem a legolcsóbb mubor csizmát veszed akkor teljesen jo. (látogass wl az imagine-be)
2015. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hátul cipzáros fajta van bőrből. Utólag sajnálom az árát, akkor még nem igazán lovagoltam sokat és nem tudtam, hogy mennyire lesz praktikus, csak ajánlották a bőr csizmát és vettem. Egy ideig a szekrényben pihent, de tavaly megint elővettem, de csak lovagolni veszem fel, ganézni, etetni nem ebben szoktam. Jól bírja, sajnos kislányként nem vigyáztam rá, már sajnálom, pedig semmi baja nem lenne. A minősége nekem megfelelt, nem volt vele baj, puha bőrből készül. 6 évvel ezelőtt vettem meg, akkor a minősége még jó volt, mára nem tudom milyen, mert pl. az olcsóbb kantáraik minősége sokat romlott.
2015. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!