Kezdőoldal » Állatok » Lovak » PTE Babits Mihály Gyakorló...

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium mellett lesz időm lovagolni? Hol?

Figyelt kérdés
A PTE Babitsba szeretnék menni, humán-művészetek szakra. Az a kérdésem, hogy ez mellett tudok-e járni lovagolni a jelenlegi lovardámba ( Becefai) heti egy alkalommal, vagy lovardát kell váltanom, esetleg abba kell hagynom ezt a sportot ( nem akarom abbahagyni). Aki lovas, oda jár vagy esetleg tud valami infót róla, kérem, illessen meg egy válasszal. Előre is köszönöm!

2015. márc. 9. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg feltenni valami "tanulós" kategóriába a kérdést. Ha nem is lovast, de oda járót nagyobb eséllyel találsz, mint ebben a kategóriában. Aki tud mondani egy általános óra rendet.

Azért ne rugaszkodjunk el nagyon. :) Még, ha napi 9! órád is lenne, ami azért kizárt első 1-2 évben, akkor is 3 óra körül végzel. Plusz 1 óra úttal és 3 óra lovazással is csak este 7 óránál járunk, vígan tudsz tanulni. ;)


"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik." Mindent meglehet oldani, ha igazán akarod.

2015. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Amúgy azért ide írtam ki a kérdést, mert itt nagyobb valószínűsége van annak, hogy egy lovas válaszol. Nincs sajnos saját lovam.. egy lovaglás egy óra, és heti egyszer járok. Arra biztos jut időm... nem? Tisztában vagyok vele hogy minden fejben dől el és semmi sem lehetetlen. Csak a szüleim mindenáron el akarnak választani a lovaktól, mert "büdösek" . Amúgy koleszos lennék. :)

2015. márc. 10. 06:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, heti egy alkalmat biztos, hogy be tudsz szorítani, ha mégannyi házifeladattal is halmoznak el.
2015. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Pécsett vagy Szigetvár környékén? Pécs környékén elég sok lovarda van, pl Kővágótöttösön, Nagykozárban, Orfűn, Komlón... csak hogy párat említsek, de ha jól emlékszem, mintha Vasas környékén is lenne valami.
2015. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szigetváron... a környéken a legszimpatikusabb a becefai (mondjuk nincs is nagyon más ><) Amúgy gondoltam már a Rácz tanyára... voltam már ott táborokban, és HA lesz lovam akkor vagy ott, vagy becefán lesz bértartva :3
2015. márc. 12. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!