Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik Wintec nyereg a jobb a...

Melyik Wintec nyereg a jobb a bőr vagy a szintetikus? Nem rég kaptam szürke lovat és szeretnék rá venni egy nyerget. Kinéztem magamnak egy Wintec nyerget.

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy szürke lovat és szeretnék rá venni egy nyerget.Kinéztem magamnak egy Wintec ugrónyerget.Hallottam róla jót és rosszat is.Nektek van tapasztalatok ilyen nyereggel?És ha igen akkor mi a véleményetek róla?Melyik jobb a bőr vagy a szintetikus?


[link]



2015. márc. 13. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a bőr nyergeket részesítem előnyben
2015. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szintetikus nyerget akarsz, a Wintecnél lentebb ne add, az viszont szívós, masszív, jó kis nyereg, és viszonylag igénytelen is ápolás tekintetében. Én nem tudnék rá sok rosszat mondani, megbízható példány.
2015. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van Wintecem, szintetikus, 10 éve imádom, igénytelen és tökéletes. Semmi hibája, pedig elég sokat van nyúzva.

Nemrég vettem egy Daslöt is, pont azért, mert a szintetikust nagyon megszerettem, nekem az is álom, nem tudok rá rosszat mondani, jót annál többet! Szerintem ezennel felhagytam a bőr nyergekkel. El is adtam Kieffert, Stübit, mindent, mert közelébe nem tudtak jönni a szintetikusaimnak. Versenyzőként naponta lovagolok bennük és tökéletesek.

2015. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!