Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lett ez a videó? Tetszik?

Milyen lett ez a videó? Tetszik?

Figyelt kérdés

Véleményeket várok :)

https://www.youtube.com/watch?v=KyJwnY4mqbs



2015. márc. 22. 14:59
 1/5 jucinene ***** válasza:

Jó lett:)

Az elején kicsit gyorsan megy a szöveg, de cuki:)

2015. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem tetszik :) Mivel csináltad? :)
2015. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kzönöm a véleményeket :)

Sony vegas Pro 13.0-val csináltam, de elég nehéz használni..:/ :)

2015. márc. 22. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

a videó hát nem tudom, kicsit kevés felvételed volt ahhoz, hogy elkezdj belőle egy "forever" című videót vágni, mintha 2 lovaglás lenne benne, pedig ugye várná az ember, hogy legyen benne nyár, tél, terep, pálya, istálló, stb.


viszont bocs, hogy nem a témához írom, de rémes, hogy full ki van kopva a sarkadnál az oldala... hányan lovagolják ezt a lovat és mennyit?

2015. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez még csak egy kezdeti videó, ezért volt kevés felvétel benne :)


2 ember lovagolja a pacit és het 4 alkalommal megy. Az oldala azért van ennyire kikopva, mert romlott az ülésem, és nagyon kalimpáltam a lábammal, és az kikoptatta..:/

De már javított az ülésemen az edzőm, és igyekszek nem kalimpálni és figyelni rá :) És már nő vissza a szőre :)

2015. márc. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!