Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlanátok szép kanca neveket?

Ajánlanátok szép kanca neveket?

Figyelt kérdés
Kapni fogok egy magyar sportlovat, kancat, de nem tudom hogy nevezzem el. Nem hétköznapi nevet akarok neki, hanem valami különlegeset.
2015. márc. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a színétől és a jellemétől is függ.

nekem most ilyenek jutottak eszembe: Daphné, Sierra, Parfüm, Danse Macabre, Mamba, Auróra..


ezen a linken van viszont jó sok :)

[link]

2015. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia😊

nekem azok a nevek tetszeneke amik a pl spanyol, olasz, Portugál stb... Noi nevek van Köztük nagyon sok gyonyoru noi nev van Köztük.

van meg:Zafír, Héra, sonyador, sonnya, Pekka, diamond(gyémánt)


Amelyik lovat veszitek neki nics neve? Vagy nem tetszik?

allitolag amelyik lovakat atneveztek azoknaknak 60% a balszerencsével vegzodot...

De attol hogy papíron pl az áll hogy kicsipaci

es te almacskának szeretned hivni attol meg hívhatod ugy csak papíron nem jo megváltoztatni.

2015. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2015. márc. 23. 18:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Még kiscsikó asszem három hetes, szoval még van egy kis időm de szerintem Sunday-nak fogom hivni
2015. márc. 23. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hélix, Pandóra, Daphne
2015. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!