Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen ez a ló? A...

Szerintetek milyen ez a ló? A színe fogott meg de ahogy látom enyhe szarvasnyaka van vagy csak én vagyok ilyen hogy mindenbe beleképzelem a rosszat?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi! :)

(VITÁT!)



2015. márc. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs szarvasnyaka. De ha lenne is, akkor az megfelelő lovaglással orvosolható.

Furcsán kevés infó, mintha valamit titkolni akarna az eladó.

2015. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Szep lo. Átlagos. Nem egy paripa de nem csúfság. Szegénynek csúnyán levágták a farkat.

lehet hogy azert nincs kinn rola tobb Info,mert a kupecok is jelen vannak ilyen oldalakon eleg nagy számban es lehet hogy toluk akarja magát kímélni.

de irj neki email-t hogy küldjön vidit meg kepeket meg plusz infokat . Es ha akkor is csekejes a válsz akkor lehet hogy santit valami. Azert Menj el megnezni tobbszor is állatorvos jelenlétében.

2015. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha normálisan van belovagolva, akkor az apróbb szépség hibáktól eltekintve nem sokallanám a 300at.

Viszont a kevés/hiányos leírás számomra is mindig azt a gyanút kelti, hogy valami rejtegetve van vagy épp igénytelen a tulaj...

Ha valamit el akarok adni, arról igyekszek minél változatosabb, alaposabb leírást adni. Több képpel, jelen esetben akár videóval is. Nem kiszúrni egy fél mondattal a vevő szemét...

2015. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szarvasnyaka nincs, de a hátsó lába nekem erőst bakpata-gyanús. Lehet, hogy csak rossz a szög amiben le van fotózva, de ha személyesen is megnézném, ez lenne az első amit ellenőriznék.
2015. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ennek a lónak vékony gitárnyaka van inkább,ha nem is bakpatás de eléggé nyitott,franciás a hátulja,első körmére szerintem egy körmölés már ráférne ,képen elég hosszúnak látszik már,fara csapott. Viszont egy 12 éves belovagolt lónak erősebbnek kéne lennie ,főleg ha naponta munkába van vagy foglalkoznak vele,viszont ez egy gyenge izomtalan ló.Gondolom nem vitték túlzásba az idomítását,jó esetben talán nem vágja le a lovast .
2015. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Szepnek szep de nekem kullemre nem jon be. Semmi izomzata nincs foleg a nyakan. Egy keprol nem lehet sok mindent latni. Az meg hogy menj el tobbszor ez hulyeseg. Ha tetszik kell a lo megveszed elsonek. Eleve ugye uzemanyag penz is +az eladoknak se szokott tetszeni ha valaki csak kostolgatja.

Visszaterve a lora en azt ajnlom hivd fel kerdezz rola tobbet esetleg kuldjon tobb fotot mas szogbol is. Ebbol nagyon sok mindent nem lehet kivenni. Latszani latszik ,hogy nem sokat foglalkoztak azzal ,hogy sportosabb legyen.

2015. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nincs szarvasnyaka, de izomtalan, ez a ló vagy nincs lovagolva egyáltalán, vagy nagyon érdekes munkát végezhet.

Körmölése amúgy katasztrofális, nem csak hátul, de elől sem megfelelő, amennyire ezen a képen átható.

2015. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2015. márc. 25. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!