Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kínából lovas felszerelés?

Kínából lovas felszerelés?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam hogy kínából rendeltek különböző dolgokat sokkal olcsóbb áron mint itthon és ugyanolyan jól működik. Esetleg lovasfelszerelést is lehetne onnan rendelni? Van aki már csinált ilyet? Ha tudnátok esetleg oldalt is linkelni azt megköszönném.
2015. márc. 30. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán az ebay az egyik legmegbízhatóbb és egyszerűbb megoldás. Ugyan Kínából még nem, de pl ismerős Indiából már rendelt nyerget. Olcsóbb volt a szállítás, mintha belföldről adták volna fel. -.-

Egyébként szét kell nézni, lehet találsz a szomszédos országokban is kedvező áron, lehet csak a világ túl végén. :)

Az ilyenekkel nekem egyébként mindig az az aggályom, hogy ugye létfontosságú a méret. Az esetek többségében hiába iszonyat segítőkész sok eladó mégis történnek bakik, félreértések és máris fölöslegesen vásároltál. :/

Tudtam még egy oldalt, ami kifejezetten lovas cuccok nemzetközi árulásával foglalkozott (az ebay lovas kiadása :D ), de nem ugrik most be a címe. Ha meglesz megírom.

2015. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. márc. 30. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ismerősöm rendel külföldről lovas felszerelést, de ők inkább nagyobb lovas boltok online oldalairól. Az e-bay-en is sok jó cucc van csak ott számolni kell azzal, hogy minden 5. elveszik-
2015. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ebay-en vannak jó cuccok, de pl míg Kínából freeshippingel jön a kengyel, addig németből, meg Angliából 6-7 ezer F csak a postaköltség.

Én aliexpressen nézelődtem, de nem sok lovas cuccal találkoztam. Most olyan kengyelt keresek, melynek a felső része előre-hátra csuklik, vagy rugós-gumis megoldású, de nem akarok rá 5-6 ezernél többet áldozni, mert többet nem is ér (40-50 ezret meg főleg nem).

Ha nem para a postaköltség, akkor nagyon jó cuccokat lehet találni, ami itthon nincs, de sok dolog van amit itthon is megkapsz és ha hozzácsapod a postát, akkor már árban ott is vagy, mintha itt vetted volna.

2015. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kengyellel jártam úgy (Nagylovasban vettem nyereggel együtt, ami egyébként neves minőségi cucc lett volna), hogy fél év után kettétört a kengyel (wtf?). Felvittem, hogy cseréljék ki, amúgy is volt még rá garancia. Erre kitalálták, hogy nem rendeltetésszerűen használtam?O.o Miért hogy lehet még másképp, illetve mire használni egy kengyelt.

Utána rendeltem egyet Kanadából. 30 év garancia van rajta. Ha nem muszáj 20-30 ezer felett nem vásárolok belföldről.

2015. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!