Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerethet engem ez a ló?

Szerethet engem ez a ló?

Figyelt kérdés
Ott ahol lovagolok van egy pár hónapos kis csődör csikó . Amikor először voltam a lovarda legelőjén odajött hozzám és elkezdte szagolgatni a nyakamat , hozzám bújt és puszilgatta az egész arcomat :) . Azóta amióta megyek midig ugyanezt csinálja.
2015. ápr. 3. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
jó pár éve lovak közelében mozgok,lehet én vagyok szar ember de engem még nem "puszilt" meg egy ló sem idáig. Mondjuk ezen az oldalon én már azon sem lepődnék meg ha valakivel mindennapos történés lenne h megcsókolja a ló meg "kezet" ráz vele. Szóval igen,biztosan szeret,ha nem járnál ki már nem enne,nem inna, életkedve is elmenne.
2015. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ igazán kedves vagy :)
2015. ápr. 3. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán, simán csikó, ők minden iránt érdeklődnek.
2015. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is ismer, valószínűleg minden lovassal ezt csinálja, aki szakít rá egy fél percet.
2015. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsõ, a lovak elvileg megérzik a negatív, vagy pozitív kisugárzást....

Amúgy szerintem is csak arról van szó, hogy érdeklõdik minden újdonság iránt.


Ha minden nap kijársz hozzá, eteted, gondozod akkor lesz az, hogy majd megszeret, felismer stb.

2015. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!