Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy fog lenni a...

Most akkor hogy fog lenni a neve? Es a papirjai?

Figyelt kérdés
Nem reg derult ki a kancam 3 honapos vemhes es igy vettem tehat nem tudom ki az apja. Akkor felver papirjai lesznek vagy hogy? Most 2015-ben milyen betuvel kell nevet valasztani?
2015. ápr. 6. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0-ás sütésű lesz, szóval tudtommal nem vonatkozik rá semmi szabály, hogy milyen betűvel kell kezdeni a nevét. Ellenben zugcsikó után asszem, bírságot kell majd fizetned.
2015. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A

Csikó nem zugcsiko. Normalis apatol szarmazhat mert megvannak a fajta jellemvonasai.

2015. ápr. 7. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, ha az apja zugménként "dolgozik". :D

Egyébként tudtommal ez is "szavatossági hibának minősül". Hisz vásárláskor nem világosítottak fel erről. Szóval vissza is vihetnéd a lovat. Ha netán bírságot kapnál, azt pedig kérdéses, hogy kinek kéne fizetnie, hisz már te is tudsz róla és, ha nem teszel ellene (viszed vissza), az már a te "vétked". Gondolom én, de nem volt még személyesen ilyen tapasztalatom, csak hallottam róla.

2015. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De zugcsikó, még akkor is, ha hivatalos fedmén fedezi, de nincs fedjegy, csak szerelemgyerek. Mindegy, milyen fajtavonásokat hoz magával (egy meg nem született csikó amúgy milyen fajtatulajdonságokat hordoz?)
2015. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csikó nem zugcsiko. Normalis apatol szarmazhat mert megvannak a fajta jellemvonasai."


Micsoda, a még meg nem született csikó vagy az apja, amiről azt sem tudod, kicsoda, micsoda? :D


A csikó zugcsikó és nullás sütést /chipet/ fog kapni. Abszolút lényegtelen, hogy hogy nevezed el.

2015. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elnezest. Annyira bele merultem a csikoba ,hogy mar hulyesegeket beszelek. Az egyik ismerosom mondta ,hogy o ismeri az apjat egy fiatal csodor es kertem ,hogy akkor adjon rola papirt. Hat o nem ad meg jottek a kifogasok. Az anyja sem egy rossz kialasu jo papirokkal van.

Egyebkent vissza vinni se tudnam meg ha akrnam is. Nem magyarbol vettem.

2015. ápr. 9. 07:29
 7/8 anonim ***** válasza:
De hiába van papírja a ménnek, ld útlevél, miegyéb, ha nincs fedeztetési engedélye a kancád fajtáján belül! Szóval ha nekem van mondjuk egy magyar sportló csődöröm, neked meg egy ügetőd, még, ha az enyémnek van is engedélye fajtán belül fedeztetésre, akkor se fedeztethetem a tiéd csak úgy... Persze magyar félvért még eredményezhet a dolog, de ahhoz is fedjegy kellene, szóval a ménnek fed. engedélyt kell előbb kapnia (egészen addig nem számít, hogy néz ki).
2015. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy lesz vele majd valami az biztos ,hogy eléggé megszívtam vele.
2015. ápr. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!