Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ló lehet babéziás vagy...

Egy ló lehet babéziás vagy lyme kóros?

Figyelt kérdés
úgy tudom, nem. de azért kíváncsi vagyok...
2015. ápr. 6. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lyme kóros lehet. A másikat nem tudom.
2015. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lyme kóros biztosan lehet és én pont múltkor kerestem rá és azt találtam, hogy babéziás is lehet, csak sokkal enyhébb lefolyású, mint a kutyáknál.
2015. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tessék, gondolom ha nem lehetne babéziás a válaszoló állatorvos is meglepődött volna..

[link]

2015. ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hét éve egy ismerősnek babéziás volt a lova. Halogatta a dokit, majdnem felfordult szegény pára.

Igen, lehet a ló babéziás, tünetek: magas láz, sárgás fogíny, sötét vizelet... ha ezt látod, akkor AZONNAL lódoktor, ha a megszokott nem veszi föl a telefont, akkor másik, akár a föld alól is, mert minden óra számít. Ha nem kap szérumot, három nap alatt meg is döglik, de legalábbis maradandó májkárosodást szenved.

2015. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!