Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Távlovaglást hol lehet gyakoro...

Távlovaglást hol lehet gyakorolni, tanulni?

Figyelt kérdés
6 éve lovaglók, idáig a díjugrattam, de engem a távlovaglás érdekelne,úgy tudom Bábolnán vannak edzsőtáborok. Valaki esetleg, hogy merre lehet gyakorolni ezt, vagy Bábolnáról valaki? Vagy tapasztalatok a távlovaglásról, hogy milyen, mennyi erő feszítést igényel, és mennyire érdemes vele foglalkozni? Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 7. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A tálovaglásban az a klassz, hogy nem igényel semmi extra körülményt, nincs szükség akadályparkra, mint a díjugratáshoz. Terep legyen, akkor minden van.

Felkészülésben persze nagyon komoly a dolog, sokkal komolyabb, mint egy B kategóriás ugróversenyre, feltéve, ha a lovad épsége és egészsége elsődleges számodra. Edző nélkül ne kezdj hozzá, ha ifi vagy amúgy is szükséged van edzőre, de a felkészülés komoly, átgondolt munkát igényel, kell hogy legyen segítséged.

Edzőtáborok is előfordulnak, de anélkül is nyugodtan tudod csinálni. Ha komolyan érdekel, esetleg írj privit, meg hogy hol laksz. Szakedző vagyok és eredményes távlovas voltam évekkel ezelőtt. Szívesen segítek, ha tudok.

2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!