Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szolnokiak! Akiknek a szecskas...

Szolnokiak! Akiknek a szecskas lovardaban van a lovuk, nem tudjatok hogy van e egy ures box?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel az intézményvezetőt, majd ő megmondja, van-e. Az, hogy "én úgy gondolom, hogy van, mert tegnap nem állt benne ló", értékelhetetlen válasz, mert nem tudhatod, hogy az ténylegesen is szabad-e, vagy már le van foglalva, mert két napon belül érkezik a ló, stb.
2015. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg lennie kell, mert ismerősöm a múlt hétvégén hozta el onnan a lovát és akkor több üres box is volt. Amennyire tudom, azóta nem vittek oda lovat, max hoztak el. Én a helyedben alaposan meggondolnám, hogy oda viszem-e mert nem kapnak rendesen takarmányt (persze a saját lovaknak jut). Egy nap csak kétszer kapnak szálast, korán reggel és este valamikor (de volt, hogy az istállóban lévő bálából nem is igazán fogyott, pedig elvileg abból etettek). Illetve karámozás sincsen, csak ha te kiviszed a lovat és be is hozod különben egész nap bent áll. Én nem voltam személyesen ott már egy jó ideje, szóval saját szememmel nem láttam, ezt az az ismerősöm mondta, aki elhozta a lovát.
2015. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezeket nem mondjatok komolyan.?

azt meg tudom oldani a karamozast de a kaja?? Nehogy mar en etessem 40ezerert ahol van osszvissz egy palya-_- me rohogtessenek mar komolyan... De muszaj lesz oda vinnem mert a rozsadombon lakom

2015. ápr. 9. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki tud barmit meselni rola kerem irja le :)
2015. ápr. 10. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én több mindenkitől hallottam ezt, szóval gondolom nem kamu információ. Sajnos a közelben nem tudok másik lovardát, de van még egy-kettő ami szerintem jobban megéri a ló szempontjából még ha többet is kell utazni miatta.
2015. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy megbeszelem veluk, elmondom mit hallottam es mondom hogyha meg a karamozast nem is csinaljak meg kiviszem en reggel delutan behozom, de a kaja! Ha nem etetik visszakerem a penzem es bepanaszolom/perelek ennyi baj legyen :) Hatha a fejukhoz kapnak mekkora barmok:)
2015. ápr. 12. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a bértartással?
2015. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem ha meg lesz a paci, szandára viszem köszi az érdeklődést :)

Csak keresem még a tökéletes lovat :)

Remélem nyárra meglesz.

2015. ápr. 27. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajrá :) Szandán hova?
2015. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szandai Lovasudvar :)

[link]

2015. máj. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!