Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem a drágámat egy 10 éves arab félvér lovacska, az utóbbi időben mikor ügetni akarok vele elkezdi csavargatni a fejét és dobálja magát, futószárazás közben van hogy szembe fordul velem, nem támad csak be akar jönni vagy épp meg áll legelni, mikor meglátja az ostort hogy szeretném ha kint maradni őrült vágtába kezd és bakkol, volt hogy rám ágaskodott, különben nagyon bújós lovacska csak ha dolgozni akarok vele akkor jönnek a problémák, kérlek segitseget
2015. ápr. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálgat és ízlik neki h ránőhet a fejedre. Felteszem nem részesült igényes képzésben ahonnan vetted ez lehet a fő baj..
2015. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lovacskázol, nem lovagolsz/futószárazol. Nem aludni kell közben, hanem nézni a lovat, már amikor sunnyog akkor kell rászólni és tovább hajtani, nem megvírni míg megáll meg hisztizik. azért is hívják munkának, mert ez munka. figyelni kell és neked is dolgozni.
2015. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet rá akar nőni a fejemre,de nem fogom hagyni,és kedves második nem csak lovacskázok hanem dolgozom vele csak még próbálgat és nem hagyok rá dolgokat elég határozott vagyok vele
2015. ápr. 10. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha határozott lennél, nem fajult volna eddig a dolog. Szakember tud segíteni, az a legbiztosabb, ugyanis ő lát élőben, és tud tanácsokat adni, sőt, meg is mutatni. Látatlanban nehéz megmondani a tutit.

Lenne ötletem pl, de látatlanban inkább nem megyek bele, mert ennyi alapján nagyon kétesélyes, stb.

2015. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!