Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rénó az jó név lenne egy...

Rénó az jó név lenne egy heréltnek?

Figyelt kérdés
Nem rég megkaptam,hogy kutyas. Nekem nagyon tetszik de nem szeretnem ha a versenyen piszkalnanak erte.
2015. ápr. 12. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg kutyanév, nekem sem tetszik annyira, de a te lovad, és ne érdekeljen mások véleménye. :)
2015. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ még cigánynévnek is hangzik.
2015. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem tényleg tetszek de lehet az útleveles neve marad.

Azért köszönöm.:)

2015. ápr. 12. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé kutyás név, de ha neked tetszik. :)

Az egyik kutyám neve Zénó. Bár nem ugyanaz, de csak egy betű a különbség. :)

2015. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan gáz, ennél ezerszer rosszabbakat is hallottam, szerintem aranyos név. Az egyik ismerősöm kutyáját Csillagnak hívják és mindenki jön, hogy az meg lovas, de neki tetszik és kész.

Bár nem vagyok babonás, de sokan úgy tartják rossz ómen átnevezni egy lovat, én nem gondolom, hogy az lenne, hisz több átnevezett lovat is ismerek, de azért...

Na mindegy szerintem tök jó név max. máshogy szólítod, ha nem tetszik.

2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

mi az útleveles neve?

amúgy szard le mások véleményét, a fontos az, hogy szerinted passzoljon a lóhoz,neked a szádra álljon, és te jó szívvel gondolj rá ha kimondod a nevét.

2015. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem tuti mindig a cipőbolt jutna róla eszembe. :) de azért persze aranyos név, ha neked tetszik, akkor így hívd
2015. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez szerintem is kutyanév. De a Rémusz ha akarod akkor szerintem jó név.
2015. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gasthon az utleveles neve. Ez nem tetszik es nem is illik a lora. Szerintem marad a reno nekem kell,hogy tetszedjen. Dariusz nevu kutyat is lattam mar. Meghozza a reno nem is annyira gazos nev. Koszonom ,hogy valaszoltatok. :)
2015. ápr. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!