Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismer valaki bőrdíszművest,...

Ismer valaki bőrdíszművest, aki tényleg jól dolgozik és egyedi elképzelést is megvalósít? Lehetőség szerint Pest megyében.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél csináltatni? Én lehet, hogy tudok ajánlani valakit, de attól függ mit szeretnél.
2015. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kantárt szeretnék csináltatni, de nem szokványosat.
2015. ápr. 13. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

a válaszoló nem érti, nem véletlenül állatok, azon belül lovak kategóriában tette fel a kérdést!!!


én májkit ajánlanám, aki elsősorban western felszerelést készít, faragásokat is tud nagyon szépet, de angol kantárt is elkészít, ha arra van igény, egy kérdést mindenképpen megér! legfeljebb nem vállalja, csak olyat vállal, amit tényleg szépen meg is tud csinálni. (Dunakeszin van a műhelye az alagi pályán)


[link]

2015. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló köszönöm, de olyat szeretnék, aki angol felszerelésekkel foglalkozik. Tudom, hogy egy kantár nem olyan nagy mértékben tér el, de volt aki így sem tudta megcsinálni.
2015. ápr. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!