Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó név ez egy lónak?

Jó név ez egy lónak?

Figyelt kérdés

A feleségem a Dani nevet akarja adni új lovunknak, mert szerinte az aranyos lónév.

Mit gondoltok?:)



2015. ápr. 14. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát rövidnek rövid, elmegy egynek. Nálam van egy Bandi nevű herélt, Olga nevű kanca és egy Hugi nevű kanca nóniusz
2015. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mibe fogoadunk, hogy kölköt akar csak még nem mondta. A Dani minden csak nem lónév.
2015. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.-ra válaszolva:

Itt is szerepel, szóval elvileg használatban van:

[link]

2015. ápr. 14. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
minden lehet lónév, így a Dani is. nekem tetszik, egy kis vékonykább sárgára vagy pejre tudom elképzelni ezt a nevet.. :D
2015. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ismertem Danit, egy végtelenül kedves, türelmes kisnövésű tömzsi kicsit lusti pej ló volt.


Mi a neve az új lónak? Mert ha nagyon gáz a neve, akkor felesleges átnevezni szerintem.

2015. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy fekete herélt lovat akit Daninak hívnak. Nekem kicsit furcsa amikor mondja hogy :Danival ki megyek terepre. Vagy Daninak adjak zabot? Stb...

mostanában ilyen "divat" lett hogy álltoknak ember neveket adnak. De lehet aranyos is. Dani a ló. Nem hangzik olyan rosszul .

2015. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a Dani nem rossz.
2015. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesómé Olivér (Oli), ami csak azért vicces, mert unokatesóm fia szintén Olivér.
2015. ápr. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves kommenteket!

Ment a zöld kezecske. :)

2015. ápr. 15. 07:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy Dani nevű lovat, ő elég robosztus volt, kövérkés, és nagyon lusta. Futószárazásra használták kisgyerekeknek :)

Amúgy szerintem aranyos név, főleg ha amolyan családi ló (remélem érted mire gondolok). Versenypályán azért vicces lenne. :)

2015. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!