Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Idei Póni Klub-os versenyekben...

Idei Póni Klub-os versenyekben változtak a feltételek. Kötelező a (sport) orvosi igazolás, mi az a belépési és szülői nyilatkozat? Olyat mi alapján kell kitölteni? SOS! Hamarosan lejár a határidő.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén szeretnék indulni először Póni Klub-os versenyeken. Regisztráltam a honlapon, kitöltöttem, hamarosan megy az éves tagdíj is, de olvastam a weboldalukon, hogy kell (sport)orvosi engedély, de hallottam, hogy az nem is biztos hogy kell, meg az Ügyfélkapun sincs olyan hely, ahol fel lehet tölteni. Pár napja intéztem a röpis sportorvosit, az alapján nem tudja megint bepecsételni?

Mi a határidő? Mert azt is csak félfüllel hallottam, hogy pár nap múlva lejár, és hogy addig mindennek meg kell lennie.. Mi ez? nem tudjátok? Emiatt SOS!!

A profil kezelésénél van ilyen fül, hogy Dokumentumok és ott van hely a Belépési- ill. Szülői nyilatkozat feltöltésére. Ez mi? Ez (is) kötelező? Van valami nyomtatvány amit ki kell tölteni? vagy csak egy Word-be beírom, hogy szeretnél versenyezni meg a szüleim is s aláírom és kész? vagy mi? Kérlek, sürgős lenne!



2015. ápr. 16. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!