Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardát válasszom?...

Melyik lovardát válasszom? TÖBB LENT! Kicsit hosszúra sikeredett de pls olvassatok bele.

Figyelt kérdés
Van egy lovarda ahova most járok de ott ugy van, hogy odamész és már fel van nyergelve a ló. De igazábol én úgy szeretném ezt a lovaglásos dolgot, hogy én csutakolom le. Szerintetek megkérjem a lovasedzőmet hogy lehetne - e ez így vagy menjek át egy olyan lovardába ahol az ugy megy hogy én csutakolom a lovat. De ezzel csak az a gond, hogy annyira szeretem azt a lovat akin nost lovagolok. Nagyon sok mindent megéltünk együtt. Ti hogy döntenétek?
2015. ápr. 21. 17:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, mégsem lett olyan hosszu
2015. ápr. 21. 17:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik ez a lovarda?
2015. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a helyedben én maradnék ott ahol vagyok, főleg ha jó az oktatás. beszélj az edződdel, hátha megengedi. meg lehet ott segédkezni még, szerintem ha éppen nem dolgozik a ló, simán megengednék hogy leápold, vagy kividd legelni. én jártam olyan helyre is ahol csak felültem, de olyanra is ahol behoztam a lovat a legelőről, ápolás nyergelés lovaglás. jobban szerettem ezt a helyet, de nekem nem volt lehetőségem választani. ha neked van, nézd meg a másik lovardát, és amelyik jobban tetszik és jobb az oktatás, ott maradj. de először beszélj a edződdel, biztos megérti hogy szeretnél foglalkozni vele :)
2015. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm😃
2015. ápr. 21. 17:43
 5/12 A kérdező kommentje:
De szerintetek hogy kérdezzem meg? Félős vagyok
2015. ápr. 21. 18:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Régen én is jártam így. Mikor mentem akkor már a ló készen állt és mikor le szálltam akkor meg jött más aki lovagolja szóval ilyenről hogy előtte vagy ut. vele lehessen álmodni sem mertem...sőt aki kedvenc lovamnak számított rajta is csak évente 1-2x ülhettem mert mindig egy másik lány lovagolta.. :/ ( De később az élet úgy adta hogy 2évvel ezelőtt meg vettem véletlenül ezt a lovat) De szerintem is kérdezd meg az edződ hogy lehetne-e hogy te szereled fel/le :) Ha előtted/utárnad nem megy senki nem hinném hogy zavarná
2015. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oksi megkérdezem de szerintetek, hogy? Félős vagyok
2015. ápr. 21. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki egy kicsivel a lovaglási időpont előtt és akkor, menj oda ahhoz aki épp nyergeli, csutakolja a lovakat és kérd meg hagy segíts neki és akkor biztos engedni fogja:)
2015. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oksi köszi :)
2015. ápr. 21. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az óra végén, amikor mész fizetni így szólsz:


"Szeretném megtanulni a lovak ápolását, szerszámozását is. Van erre lehetőség? Legközelebb, ha korábban jövök, akkor segédkezhetnék benne?"


Ennyi.

2015. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!