Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, hogy ne féljek...

Mit csináljak, hogy ne féljek a lovaktól? 25/N

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy lovardába, kérj segítséget hozzáértő embertől. Mm, aki tanult pszichológiát is, az előnyben van. Nem kell elsőre felülni, az tök jó, ha csak nézelődsz, elvagy, tanulsz róluk, látod az edzéseket, idővel elkezded vezetni, leápolgatni őket, stb-stb. Ha úgy érzed, akkor pedig felülni akár.
2015. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. ápr. 23. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ne félj tőlük,ez csak rajtad múlik.. Van velük kapcsolatba valami negatív élményed ?
2015. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen.Négy éves korom óta lovagolok,de két hete ledobott a ló és kb.3 métert repültem.A lábam el is tört.:(
2015. ápr. 23. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogyan estél le?

Mert én is ilyenkor mikor komolyabb esésem van kicsit megijedek, ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy pl. ha terepen estem le akkor vissza megyek egy pár lovaglás alkalmával karámba, vagy ha egy kicsit vadabb lóról estem, akkor egy darabig próbálom elkerülni a rajta való lovaglást (ha van rá lehetőségem) és akkor újra visszaszokott térni az önbizalmam.

Egyébként, ha az esés óta nem voltál még lovagolni az is lehet, hogy kimész felülsz a lóra és már újra minden a régi.

2015. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A farával úgy eldobott,hogy kb 5 méter magyasan reültem 4 métert.
2015. ápr. 23. 22:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor lehet érezni,hogy milyen hatalmas erejük van.:)
2015. ápr. 24. 00:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Kerüld el messzire a lovardákat!
2015. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hanyadszorra ültél lovon? Milyen okból vágott le,megijedt vagy bolond lóra raktak? futószáron vagy? egyáltalán van ott valami normális edző vagy oktató aki tanít vagy csak valami tudatlan fakezű ember fellökött a bolond lovára ?
2015. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"25/N Négy éves korom óta lovagolok,de két hete ledobott a ló és kb.3 métert repültem.A farával úgy eldobott, hogy kb 5 méter magyasan reültem 4 métert."

Hát ebben a történetben valami nagyon nem kerek!! Ha félsz a lovaktól, ne menj lóközelbe, gondolom nem létkérdés!

2015. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!