Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok Szabó Zsófi...

Mit gondoltok Szabó Zsófi lovaglásáról és lovakhoz való hozzáállásáról? Én most fedeztem fel, hogy mennyi rajongója van és nagyon üresnek és pózernek látom az egészet.

Figyelt kérdés

Nyilván szereti a lovakat valahol, de tényleg mintha arról szólna az egész, hogy lovagló ruhában fotózkodjon és a ló is csak egy eszköz, hogy még több likeot, stb-t gyűjtsön. Az is egy vicc, hogy B0-ban indul egy drága lóval és 3000 like mellett mindenki agyon dicséri, hogy mekkora teljesítmény:

[link]


2015. ápr. 24. 11:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Úr Isten mennyire jól lovagol már? :o

[link]

2015. ápr. 24. 11:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki ez a Szabo Zsofi?
2015. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát mi ezt nem fogjuk megtudni biztosan...Szerintem nem pózerkedés,lehetséges hogy mégis,de szerintem nem.
2015. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Hogy mit gondolok? Szabó Zsófikának van még mit gyakorolnia. Nem baj, valahol el kell kezdeni.

Ketteskének: ő Szabó Gyula színművész (1930-2014) "kicsi lánya". És hogy ő ki volt? Hát Columbo, azaz Peter Falk magyar hangja.

2015. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szabó Zsófika biztosan ügyesen lovagol és emellett az oboának is a mestere, hiszen a gazdag pasasán nemcsak annak a feleségével, hanem Horváth Évával is osztozkodik... és ez már a második családos férfi, rövid karriere alatt, az első a "Grande" becenevű főnöke volt. Igaz az beszédes, hogy csak kúrelni használják őt, aztán egyiknek sem kell komolyan, talán van még hova fejlesztenie az egyéniségét, de lovagolni, hát azt holtbiztosan szeret és tud.
2015. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki híres (gondolom az, nekem fogalmam sincs, ki ez), még szeretheti a lovakat, lovagolhat. Ha reggelizés közben fotózza le magát, gondolom arra is kap 3000 lájkot, meg arra is, ha lovon ül. Nem látom ez hol probléma.

Ha meg nem szeretné a lovakat, a lovaglást, minek "pózerkedne"? Ettől többen fogják szeretni? Kétlem.

Olyan lovas, amilyen. Azért, mert 100.000-ren követik a FB-on, nem kötelező nagydíjban országos bajnoknak lennie.

2015. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Attól még szeretheti valóban, hogy híres, csak a fotóiról egyáltalán nem az köszön vissza, mint más lovas ember fotóiról, mert itt csak a cicoma megy, makulátlan ruhában pózolás az istálló folyosóján talpig sminkben póthajjal.
2015. ápr. 24. 16:22
 8/13 anonim válasza:

15 lova van


és egyszer 3. lett a nemzeti vágtán

2015. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most biztos ugyanarról a szabó zsófiról beszélünk? 15 lova van? Ezt honnan tudod? Én annyit láttam, hogy van egy amit lovagol, de az nem az övé, és van egy, ami az övé, de nem ő lovagolja, mindez a Tattersalban.


És harmadik lett a nemzeti vágtán hol? Valami celeb mezőnyben, vagy a végső döntőben?

2015. ápr. 24. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha annyi pénzem lenne, én is százezres cuccokban "pózolnék", az hétszentség, nem Decathlonos gatyában. :D Ettől még pont úgy lovagolnék (mondjuk nem, mert telne jobb edzőre) meg pont ugyan úgy állnék a lovakhoz is. Csak többen irigykednének rám. Ennyi változna.
2015. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!