Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovagol itt valaki?

Díjlovagol itt valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodok hogy elkezdjem-e, mert ugratni nem szeretnék westernt tanulni nem tudok, csak díjlovagolni ami nagyon szimpatikus :) Mi a véleményetek róla?

2015. ápr. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alfa és az omega.

Már csak azt kell eldöntened, hogy versenyeken akarsz eredményes lenni vagy úgy akarsz lovagolni, hogy az a lónak is jó legyen...

2015. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el csak a hasznodra lesz, még akkor is, ha hobbi szinten csinálod. Én lovagoltam díjlovas istállónál és sokat fejlődtem. Idomításban is segít meg tényleg megtanulsz jól ülni helyesen segítséget adni.
2015. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes belevágni,más nem jó idomítólovas lehetsz,nem kötelező a seggrázók közé járni díszversenyekre,még hacsak önmagadnak csinálod az is nagy siker.
2015. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!