Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak? Lent

Mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát az van, hogy jártam eddig is egy loviba aztán elmentem kiprobálni egy másikat (olyan 7-8 alkalommal voltam ott), de visszamentem az előzőbe. Ugye amit ott hagytam lovit onnan folyton írogatnak, hogy mikor megyek lovagolni meg, hogy akkor megyek e arra a versenyte stb... Mit csináljak, hogy békén haggyanak? Egyik lovi se tud a másikról, úgyhogy nem akarom azt mondani, hogy másik lovardába mentem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 24. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarul a kérdés, hogy mit hazudj? Hát nem tudom, sokkal gázabb kitalálni valami hazugságot (a szüleim nem engednek, mert rosszak voltak a jegyeim, vagy műteni kell a térdem, vagy eltört a lábam, stb), mint bevallani, úgy is ki fog derülni előbb-utóbb, főleg, ha versenyzel.


Esetleg azt lehet még, hogy megmondod határozottan, hogy mostanában nem fogsz menni, mert családi problémáid vannak és ennyi. Ha megkérdezik, hogy mi, akkor megmondod, hogy nem szeretnél róla beszélni.

2015. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem nagy verseny csak egy kis háziverseny
2015. ápr. 25. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán közöld, hogy másik lovardába mentél, anyagi, vagy családi, vagy bármi okból. Meg fogják érteni, sokkalta jobban, mintha elkezdesz arról köríteni, hogy most épp vakbélműtéted volt, három hét múlva eltöröd a lábad, utána pedig sajnos tüdőgyulladás miatt nem érsz rá majd...
2015. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!