Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás? Kérdésed túl...

Lóvásárlás? Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

A felszereléseket melyik lovas boltokban érdemes megvenni ,megnézni.

mik, hol m a minőségiek,és a tartósak.


2015. ápr. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van, akkor jó nyerget 150-200 alatt nem igen fogsz találni, ha nincs sok pénzed, akkor használtan ki lehet fogni márkás nyergeket 100 ezer Ft körül, ha szerencsés vagy akkor alatta.

Árkategóriában többféle minőség van, én elvagyok a 6000Ft-os nagylovasos kantárral már 4 éve, de van aki 20 ezres kategóriára vágyik. Sokszor azért drága a felszerelés, mert a márkanevet kell megfizetni.

Nekem sok cuccom tattini (KLP-s), az úgy árban elég jó és minőségi problémám sincs velük rendszeres ápolás mellett.

2015. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyerget használtan érdemes venni abból a szempontból, hogy jó eséllyel lóra tudod próbálni és ki is tudod próbálni és ha nem jó, akkor visszaveszik, míg a boltok nem szokták (illetve ugye sokkal menőbb használt nyerget tudsz venni ugyanannyiért, amiből csak gagyi új jön ki).


Szerintem inkább 60.000 körül kezdődnek azok a használt nyergek, amik már jók, nem 100, de hát kinek mik az igényei ugye.


Az, hogy melyik boltban vásárolsz egyébként szinte mindegy, mert mindegyikben vannak olcsóbb és drágább cuccok is. Abban vásárolj, ami közel van hozzád. Egyedül a decathlont nem ajánlom...

2015. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyerget használtan is kapsz jót,kantárt is esetleg bár az még a megfizethető kategória újonnan is. apróbb kefék jók a Decathlonból is mert ott is ugyanazt adják mint a lovasboltban 2 szer annyiért és tök mindegy lila vagy piros a sörényfésű . Ínvédőt ,fáslit,nyerget ,kantárt nagyobb volumenű dolgokat viszont ha minőségit akarsz és újat akkor csak lovasbolt. Mondanám a nagylovast de én mostanában befürödtem vele,minőségtelen szar lett ,rabló árak. akkor inkább a Horze , ott is elvannak szállva az árak de ott kifoghatsz akciókat elég gyakran, nem azt mondom h minden tartós de jobb minőség a nagylovasnál. Viszont mondom,kötőfék vezetőszár meg ilyen kisebb dolgokra felesleges Decathlonnál messzebb menni ha nem vagy eleresztve pénzzel.
2015. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!