Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elvált a pártaszél és a pata?

Elvált a pártaszél és a pata?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy nagyobb terepen és vágta után észrevettem, hogy csorog a vér a patáján. Itthon jobban megnéztem és akkor láttam, hogy olyan mintha egy késsel valaki belevágott volna. De mind a két első patája. Van egy bácsi aki elég jól ért a lovakhoz ő megnézte és azt mondta, hogy a kemény talajtól történt. Ezzel én is egyet értek. Most jóddal kenegetem. Nem sántít, csak akkor rántja el ha konkrétan a sebet megnyomom. Holnap beszélek a dokival, ma nem vette fel. De addig is valakinek volt már ilyennel dolga? Meg fog gyógyulni? Későbbiekben végezheti ugyan azt a munkát mint előtte vagy csak nagyon kíméletes munkát csinálhat? A képen bejelöltem, hogy hol vált el. Előre is köszönöm a normális válaszokat. [link]
2015. ápr. 26. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Kímélni kell amíg él. Ha nem vigyázol elfertőzi és lesántul.
2015. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress mielőbb másik állatorvost valahonnan és nézesd meg.
2015. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!