Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez normális reakció?

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés

Életem első lovát vettem meg saját keresetemből. 23 éves vagyok, 6 éves korom óta lovagolok hobbi szinten. A ló bértartásban lesz, ismerem jól a helyet. 2 nap múlva érkezik meg, de már most tisztára izgatott vagyok miatta.

Mikor megnéztem, tudtam, hogy Ő kell nekem, tehát a választásban nincs hiba, csak az, hogy saját ló, amire 14 éves korom óta vágyok, de a szülei nem tudtak venni, így megtettem én most.


2015. ápr. 30. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Magyarul: bla bla bla dicsekszem és úgy teszek, mint aki 23 évesen nem tudja mi az az izgatottság, ami amúgy nem túl reális deha hülyének nézek másokat bioztos azok leszenk bla bla bla.
2015. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha én jutnék valaha odáig, hogy tudok lovat venni magamnak, tuti, hogy már egy hónappal korábban az őrületbe kergetném a környezetemet a viháncolásommal. :)
2015. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális,szerintem mindenki így viselkedett, én is :D bár nekem voltak "aggódó" gondolataim,hogy "mi lesz,ha...?" de azóta is egészségben és békességben elvagyunk, bár már nem csak ketten,mert bővült a lóállomány rendesen :)
2015. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Egyet értek az elsővel. Gratulálunk, nagyon ügyes vagy! Mi a kérdés?


Egyébként attól, hogy szerelem volt első látásra ne vegyél mérget arra, hogy jó választás volt. Az, hogy egészséges, vagy hogy jól kijöttök úgy is csak 1-2 hónap után derül ki, kivéve, ha ismered régóta a lovat és tudod, hogy nem volt baja mostanában.


Kívánom, hogy ne így legyen, engem az első lóvásárlásomnál (24 évesen, saját pénzből, de hát annyira nem voltam menő, mint te, 23 évesen épp kocsira gyűjtöttem, hogy legyen mivel kijárnom a leendő lóhoz) úgy átvágtak a palánkon, ahogy azt kell. 2 hónap múlva kezdhettem újra a lókeresést.

2015. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem kérdés, csak jó egóhizlaló lenne a nyaló kommenteket olvasni h ez természetes ,gratulálok ,ügyes vagy stb..
2015. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MI A KÉRDÉS????Nem nagy cucc hogy veszel egy lovat és dicsekszel.
2015. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális-e, hogy izgatott vagy, amikor eléred egy célodat? Normális. Kívánom, hogy sok ilyenben legyen még részed! Amúgy mennyi egy ló? Mennyi a bértartása?
2015. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!