Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezen a lovon mi kerül ennyibe?...

Ezen a lovon mi kerül ennyibe? (Link)

Figyelt kérdés

A származása vagy az hogy "korona ménes" mert én semmi különlegeset nem látok benne; rajta

Ti hogy vagytok ezzel?


[link]



2015. máj. 1. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

szerintem ennek eleg idiota a tulajdonosa, aki nincs tisztaba a piaci arakkal :)

sokszot latok ilyen hazeladasoknal is, falukban az idosek kernek milliokat a hazukert, jocskan tulbecsulik a sajat hazukat.

2015. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
útlevele van
2015. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bubukos12 ***** válasza:
0%
Szép a színe . Útlevele van . Fiatal. Kanca
2015. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ugy utalom az ilyen kerdeseket. Ennyi az ara es kesz. Aki megveszi az megveszi. Lehet,hogy elmesz megnezni a lovat rogton egy millat ker vagy akar kevesebbet is. Teny,hogy valaki tulertekeli a lovat de ez van. Nem kell megvenni.
2015. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én meg úgy utálom; akkor minek válaszolsz rá kedves utolsó. Minek pazarlod az időt olyanra amit utálsz..na mindegy


Am köszi a válaszokat, jöhetnek még!

2015. máj. 1. 21:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem értek a lovakhoz, de talán ezért: "Apja: Koppány- kiváló holland, díjugró családból származó mén.Kiváló mozgását és ugrókészségét jól örökíti utódaiban."
2015. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mert van aki megveszi ennyiért. És amíg van rá kereset így is addig miért adnák olcsóbban? Tudok én linkelni neked ugyanilyen kaliberű lovat 3 milláért is.

Egyébként egy szép küllemű, fiatal kanca, jó származással, tulajdon képen megér ennyit annak akinek komoly céljai vannak. Hobbylónak jó egy nullás, minden papír nélküli vágó elől mentett jószág is, de nemzetközi versenyre már nem ez a szint kell.

2015. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert ez a ló szerinted nemzetközi szintre való? Ne vicceljünk már! És ez hol jó küllem? Ez egy kimondottan ronda ló, full rövid nyak, eleve egy 150-es ló mire jó sportban? Ahhoz meg kicsit drága, hogy hobbi ló legyen belőle... 53 eladó ló mellett pont ráérnek ilyeneket ilyen áron meghirdetni, hátha akad egy madár, ha meg nem, nyilván bevonják tenyésztésbe. ez egy ménes! azért az már jelent valamit, hogy nyereg alatti kép nincs...
2015. máj. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért nem ronda,nyaka sem rövid,átlagos küllemű ló. Nemzetközi szintre csak a származásától még nem jut el. 4-5 ezret ha érhet . Persze találhat hülyét aki megveszi ennyiért,főleg ezen az oldalon.
2015. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elírtam 4-5 SZÁZEZRET akartam
2015. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!