Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről az oldalról?

Mit gondoltok erről az oldalról?

Figyelt kérdés

Egy csomó dolgot máshogy ír ahogy én tudom, de lehet , hogy csak én tudom rosszul. Szerintetek?

[link]



2015. máj. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok végig olvasni, káprázik a szemem a színes betűktől. Nem tudom mire gondolsz, bele-bele olvastam, semmi olyat nem láttam, ami ne úgy lenne, nyilván egyébként sem ő találta ki, hanem össze van a szöveg ollózva innen-onnan.


De én is tanultam valami újat, a "hágató gúzs" kifejezést még nem is hallottam és nem is láttam ilyet, szóval köszi! :)

2015. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pl: [link]

Szerintem a második képen egy párduc tarka csikó van, meg hasonlók....

2015. máj. 2. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a legyesszürke más. Ahogyan nincs olyan pata sem, hogy "csíkos", legfeljebb sávozott. De mit vártál egy amatőr, ámde lelkes oldaltól? Legalább elfoglalta magát a készítő, és akkora szarvashibák végeredményben nincsenek rajta, hogy az kártékony legyen.

Annál is inkább, hogy legfeljebb a korai tizenévesek körében lesz ez a lap megbízható forrás. Garmadával vannak ilyen oldalak, ez csak egy a sok közül.

2015. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak véletlenül találtam rá és nagyon meglepődtem, de akkor ne tekintsem megbízható forrásnak, ugye?
2015. máj. 2. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne.
2015. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A neten lévő lovasoldalak nagyrésze nem megbízható forrás. Azt hinné az ember h aki beír a netre vagy saját oldala van az mindig tud valamit. Ez megdől annyiban h a rengeteg tizenéves majom is csinálhat meg csinál is bárki más tudatlannal együtt egy csilli-villi oldalt,ahol leírja a tömérdekmennyiségű hülyeséget. Sokszor kedvet kapnak és egymás idióta oldaláról kilopják ,átmásolják a hülyeséget a sajátjukra,és terjed a lovasok között a hülyeség mert azt hiszi szakértő véleményét olvasta,közben meg az iskolából hazatérő Fannika 1 éves lovasmúlttal szakembert játszik és csinált 2 lecke között egy fars lovasoldalt .
2015. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lovakról akarsz olvasni inkább egy könyvet vagy egy elismertebb oldalt válassz. Pl.: lovasok.hu

Ez az oldal tudja az alapokat, de nem megbízható, vannak benne hibák. Valaki elkezdett blogot írni néhány infóból.

2015. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!