Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek finom, lovaknak való...

Zakurocska kérdése:

Ismertek finom, lovaknak való sütemény receptet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit a lovam kedvében járni, és habár nem vagyok nagy konyhatündér, úgy gondoltam, süthetnék neki valami finom harapnivalót. Nem tudtok véletlenül valami receptet? A ti lovaitok milyen jutalomfalatokat szeretnek? :)
2015. máj. 8. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Sült oldalast nem akarsz adni neki? Elképesztő, hogy mit ki nem találnak egyesek. S biztos vagyok benne, lesz olyan, aki pártodat is foga.
2015. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
18%

Lópalacsinta:

2 répa

8,5 dkg finomliszt

1,5 dl tej

1 tojás

vaj

Pucold meg és reszeld le a répát. Egy tálba tedd bele a lisztet, üsd bele a tojást, és add hozzá a tej felét. Keverd simára, ne legyenek benne csomók. Most add hozzá a maradék tejet és a reszelt répát, s egy habverővel keverd tovább. A palacsintatésztának kicsit krémesnek kell lennie.A palacsintasütőben olvassz fel egy kevés vajat, és süsd ki a palacsintákat.

2015. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most ez halál komoly ez a palacsinta recept tejjel tojással és vajjal???? :O
2015. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyeneket el kellene tiltani az állattartástól.

Esetleg valami lónak való étel? Vagy ciki lónak lókaját adni?

2015. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell leszólni a kérdezőt? Nyílvan olyanra gondolt,ami állatnak adható pl. zabos jutalomfalat,márpedig léteznek olyanok ami emberi fogyasztásra mem alkalmas,de lónak lehet
2015. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak ment a zöld kéz ;) Egyébként nem értem, miért kell itt okoskodni a többieknek, nyilván nem habostortára gondoltam, hanem LOVAKNAK VALÓ kajára -_-" És amúgy meg semmit se tudtok se rólam se arról hogy nagyon szeretem az állatokat és sokat törődöm velük. Semmit se tudtok,csak megbántani meg okoskodni! Ennyi, elmondtam...
2015. máj. 8. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
A kérdésedben akkor a sütemény nem sütemény? Vagy nem is te kérdezted ezt? A sütemény=tészta. Az nem lónak való.
2015. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem tésztára gondoltam, hanem mondjuk zab, alma, répa stb

Nem vagyok olyan agyament hogy igazi sütit hozzák neki a cukrászdából, félreértitek a kérdést! A lósüti " csak egy vicces elnevezése, de alapvetően kb semmi köze nincs a sütihez. De már találtam egy lovas könyvben receptet :D

2015. máj. 9. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem is a kérdésen voltam fennakadva, rögtön sejtettem mire gondol, hanem a palacsinta recepten. Az nagyon durva!!!


itt van egy csomó jutalomfalat recept, de szerintem egyáltalán nem éri meg, ha az alapanyagok árából almát és répát veszel, a rászánt időben pedig legelteted a lovat sokkal több "tápanyaghoz" jut, de te tudod:


[link]

2015. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó pony clubos könyv

Azok a csodálatos lovak és

Csináld magad! - ebben sok van

2015. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!