Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lóról?

Vélemény erről a lóról?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem gyanúsan olcsónak tűnik tisztavérű Quarter horse-hoz képest.



2015. máj. 13. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A leírása szerint a TK-ja sincs meg.. :D
2015. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem is néz ki tisztavérű quarternek, max appendix lehet... ez egy 5 éves nyers herélt papírok nélkül, kár szépíteni.
2015. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az erre a célra szánt képességeinken már túlmutatott, határozottabb és tapasztaltabb lovast igényel"

Szerintem nincs belovagolva rendesen, vagy földhöz vagdossa az embereket.

Papírja nincs, mert minek... ez egy olyan ár, amiért szabadulnának tőle. Ha rendesen be lenne lovagolva, akkor majd a dupláját is kérhetné érte még papír nélkül is.

2015. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Származási lap nélkül még sok is. Amíg nincs lekérve, a ló rajta beazonosítva, addig felesleges is qh-ként ránézni.
2015. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben lehet rossz egy olcsó ló. Igazából megkell nézni, és csak utána lehet megmondani.

Nincsenek papírjai, szóval nem olyan meglepő az ár.

Az enyémet 120 000 ft-ért vettem, és be volt lovagolva. furioso pej kanca. Meglepően jófej ló, rossz szokásoktól mentes. Két éve lesz jóliusban, hogy megvan, és az égvilágon semmi egészségügyi problémája nem volt. Szóval az ár nem mindig fedi az értéket.

2015. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*júliusban
2015. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akin én kezdtem a lovaglást őt 150.000.-ért vették és egy szuper ló,enyhén sodrott:) Igaz 15 éves volt de ettől függetlenül semmi gondja baja, elég gyors, ráadásul a generáció is a pocijában volt:)
2015. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem írta, hogy az olcsó ló mindig rossz, de ez a ló sem ennyit érne, ha meglenne a származási lapja - mondjuk nekem azzal sem érné meg többet adni érte, mert nem tetszik küllemre...nem qh-es. Azt is el tudom képzelni, hogy a szöveg a papírokról csak mese.
2015. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olcsón is lehet baromi jó lovat kifogni és drágán is lehet rosszat. Szóval az ár nem minden. Mondjuk ez a ló inkább csak qh jellegnek tűnik, mint tisztavérűnek. A másik, hogy kiképzés alatt áll, a leírás alapján nekem úgy tűnik kicsit nehezebb eset ez a ló, mert az egy dolog, hogy futószáron, meg szabadon szóra dolgozik, de mi a helyzet lovas alatt. Illetve azt írják, hogy hobbira vásárolták, és hogy a képességeiken túlmutat, vagyis lehet problémásabb a ló, vagy csak tényleg a gazdái képzetlenek hozzá.

Végül is meg kéne nézni, aztán ott több minden kiderül. Ha megtalálja a lovasát, akkor lehet jó kis ló kerekedhet belőle.

2015. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!