Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány része van a Szilajnak?

Hány része van a Szilajnak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom akkor 2
2015. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor én is. De nagyon rég láttam. Lehet, hogy a kettőt nem is. Eltudná valaki mesélni, hogy melyik részbe kb mitörténik. Köszönöm
2015. máj. 16. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Szilajnak 1 része van csak.
2015. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja tényleg, akkor bocsánat, de tényleg úgy emlékeztem, mint ha 2 lett volna :D
2015. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akor jó :D köszönöm
2015. máj. 16. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy köszi a Dreamworksnak, hogy nem kapzsultak be, és nem készítettek gyengécske 2. meg harmadik részeket, amelyekben Szilaj utódai újra megküzdenének a földjüket elfoglalni szándékozó gonosz vasutasokkal. Ez így kerek, ahogy van.

Egyénként sok szempontból a kedvenc rajzfilmem. Egyrészt mert történelmileg viszonylag hiteles (igen, még a mozdony a hegyen való átvontatása is megtörtént esemény!), másrészt mert nem beszélgetnek a lovak, mint az én pici pónijaim (igaz, cserébe emberszemük van, de még így is jobb, mintha mozgó szájjal csevegnének), harmadrészt mert nem láttam még olyan anim filmet, amelyben meg lehetett volna különböztetni a napszakokat pusztán a fények és árnyékok játékából, és ez bizony ilyen. Egyetlen fájdalmas pont van csak benne a számomra: a csikóábrázolások. Jól látható, hogy bár az animátorok még ménharcot is megnéztek, de csikót még képen se láttak soha. Az meg, hogy a film elején a csikók lefetyelve isznak, kifejezetten fájt.

Ennek ellenére azt mondom, hogy ez a legigényesebb lovas rajzfilm, amit ismerek.

2015. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!