Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonból mit érdemes venni?

Decathlonból mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A lónak vagy magadnak?

Felsőruházatban szerintem jó cuccaik vannak, és lovaspólóikat és a mellényt is nagyon szeretem. Nadrágban is van jó, de ne a 4000 Ft-os kategóriát nézd, hanem a kicsit drágábbakat.

Lónak még ott nem nagyon vásároltam, eddig csak egy nyeregalit vettem az olcsó kategóriásból, de az elég vékony, így nem ajánlom.

2015. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
Ennek a kérdésnek mi köze van a lóhoz?
2015. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a lovas kategóriába írta ki, gondolom nem a túraruházatra gondolt, hanem a decathlon lovas osztályára...


Én inkább azt mondanám mit NEM érdemes:


- olcsó lovaglónadrágot (használhatatlan, csúszik is és nagyon hamar tönkremegy, kinyúlik, elereszt a varrás

- lábszárvédőt - rémes szerintem, a gumija nagyon hamar elszakad, és valahogy hülye a méret, lottyos az alja és nem tapad rendesen

- nyerget - az árakból kiderül milyen...


Minden más elég jó áron van, nekem van onnan kefém, vettem bőrzsírt, nyeregszappant (van náluk folyékony is, az nagyon jó!) nyalósót, patazsírt, kesztyűt.

Van decathlonos téli lovagló kabátom is, az nagyon jó, de nem volt olcsó.


A gumicsizmájuk olcsó, de mint minden gumicsizma iszonyat beizzadós, de jól bírja a strapát, illetve a bőr csizmáját nagyon dicsérik, ott lehet kapni a legolcsóbb bőr csizmát!

2015. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyerget tényleg ne, de szinte minden másban lehet gondolkodni. A zseléjük baromi jó, de szerintem az alátéteikkel sincs semmi gond. Az egészséges hátú, jól lovagolt lóra, ha a lovas is jó, és pöpecül illik rá a nyereg, amúgy sem kell vastag alátét éppenséggel (de van nekik vastagabb is).

A nadrág se rossz, mert 2 év garancia van rá - az tény, hogy ennyi alatt szinte 100%, hogy az olcsóbb szét fog menni, de ingyen cserélik. Mondjuk használhatósági szempontból én a drágábbakra böknék, de az olcsót amúgy is csak alkalmankénti lovagláshoz ajánlják.

2015. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval: nyergen kívül gyakorlatilag bármit.

Lovasruházatban nagyon jók szerintem is, van onnan pár cuccom (nadrágot az olcsót tényleg ne, ha napi szinten lovagolsz, fél év alatt kinyírod) de minden más teljesen jó. Kobakok között a drágábbak nagyon jók és tényleg kényelmesek is. De hobbira az olcsóbb kategóriás kobakjuk is teljesen rendben van.

Kantárt kifejezetten szeretem, strapabíró és jól is néz ki, emellett olcsó. Ott vettem szintén nagyon olcsón szügyelős martingált (mondjuk én a martingálvillát leszedtem, mert azt nem használok), egy éve van használva napi szinten és olyan, mint az új, pedig nem ápolom minden nap. Bőrzsírjuk kifejezetten jó, pucolóik jó árban vannak. Lovaglócipőt is ott vettem, nagyon szeretem és jó volt az ára annak is.

Szóval gyakorlatilag bármit szerzel be ott, jó eséllyel rendben lesz.

2015. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!