Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete csődörnek milyen színű...

Fekete csődörnek milyen színű szettet tudnátok elképzelni?

Figyelt kérdés

Ezek a variációk:

-babakék

-barna

-beige

-bordó

-fehér

-halványzöld

-lila

-narancs

-pink

-piros

-sárga

-sötétkék

-sötétzöld

-szürke

-fekete


2015. máj. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Babakék, halványzöld vagy sötétkék szerintem.

De leginkább nekem a halványzöld tetszik :)

2015. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen sötét szín( s. zöld, s.kék, fekete barna, türkisz)

pirosat semmiképp se narancssárgát.

2015. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 noncsa11 válasza:
szerintem kek <3
2015. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a feketén kívül bármi jól állhat hozzá, mivel mint tudjuk a feketével és a fehérrel bármi jól áll.

Esetleg a nyereg, kantár (ha alábélelt) lehet fekete, de mondjuk az alátét, esetleg lábvédők, fülvédő inkább legyen más színű, de hogy milyen az egyéni preferencia, most magadnak és a lovadnak akarsz felszerelést, vagy nekem? Ez az én meglátásom mondjuk, de szerintem neked tetsszen elsősorban, ne másnak.

2015. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy feketének minden jól áll. Inkább azt nézd, a nyerged, kantárod milyen színű. Ha fekete, akkor a lehetőségeid tárháza végtelen, ha barna, akkor ahhoz mondjuk narancsszínűt nem feltétlenül tennék, de még akár az is jó lehet, attól függően, milyen világos vagy sötét színű a nyerged. Szóval vedd azt, ami legjobban tetszik.
2015. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Talán videóról konnyebb lenne választani.

Ha beírod a youtube-Ba , hogy

Reit tv(kiad ezzel kapcsolatban 103 videot. Ott egy csomó lo van aki fekete es mindegyik videóban más szett van rajtuk ) hiszem van fekete ló-kék

. -piros

-sárga

-turkisz


vagy Írd be, hogy eskadron es ott van ilyen ló divatbemutató. 2 videó is készült róla.

2015. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekete ménem van, és egy pej kancám. Hidd el, ennek a két színnek, meg amúgy általánosságban minden megy!

Ha egyszínűt kellene, akkor én a kéket favorizálom (sötétkék, türkizkék, babakék), meg a lilát.

Viszont nagyon szépen mutatnak rajta bizonyos márkák és azok színkombinációi, pl. a naracs-fekete eskadronos, vagy sötétkék zöldes szegéllyel, fekete-lila eskadronos, kingslandnak vannak nagyon szép kék nyeregalátétei, és ezekhez hasonló színű fásli. Narancsohoz pl. jól illik a tiszta fekete vagy a fekte-narancs fásli is.

2015. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nekem először a neon zöld jutott eszembe, de az nem szerepelt a fölsorolásban :D

Ezek közül a bézs tetszik a legjobban és a sötétzöld. A pink is nagyon jól áll a feketéhez, csak egy csődőrhöz nem igazán illik szerintem.

2015. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!