Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet jó western felszerel...

Hol lehet jó western felszereléseket kapni budapest környékén?

Figyelt kérdés

Olyan hely ahol a lónak és a lovasnak is szép meg jó minőségű holmikat lehet venni vagy csináltatni (első sorban versenyekre).pl. olyasmiket, mint showpad, kantár, pleasure ing, chaps stb. És ahol nem olyan brutálisak az árak (ha van ilyen hely).

Illetve, hogy milyen (akár amerikai)oldalakról, milyen márkát éri meg rendelni?

Előre is köszi a válaszokat!



2015. máj. 17. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem interneten nézelődj. Vagy még a horze-t és a KLP-t ajánlanám
2015. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Horzéban nudli amit kapni lehet western cuccok közül, ráadásul indokolatlanul drágának tartom a minőségéhez képest.

KLP szerintem egy fokkal jobb, de westernből sajna ott se nagy a választék. Interneten már sokat néztem, de nem tudom azokról, hogy mennyire strapabíróak stb. Rendelni a legjobb csak az meg elég zsákba macska...

2015. máj. 17. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendelést viszont minimum 8 munkanapon belül lehetőséged van visszaküldeni indoklás nélkül, ha nem jó a minősége, vagy nem jó a lóra, stb., szóval én is azt mondanám inkább. Sajna pláne westernben nincs nagy választék a legtöbb boltban, max ők is rendelik a cuccot, ha kellene vkinek.
2015. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudsz írni esetleg oldalakat, boltokat, ahonnan meg éri rendelni?

A visszaküldéssel sajnos az a baj, hogyha mondjuk ebayről vagy valamilyen amerikai oldalról rendelek nem tudom mennyi idő míg megjön meg míg esetleg visszamegy, ha egyáltalán ott is van rá lehetőség.

2015. máj. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!