Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tud e valaki ilyen típusú...

Tud e valaki ilyen típusú iskolát külföldön?

Figyelt kérdés
Azért írtam ezt a lovak menübe, mivel díjugrató lovast képző iskolát keresek. Hisz a nagy lovasokat rendes lovaglásképző általánosban vagy gimiben tanultak, nem? :D Olyan kíváncsi vagyok hogy hol vannak ilyenek. Egyszer már hallottam róla hogy Spanyolországban vannak ezek a nagyon szigorú lovas edzők akik iskolában tanítanak és több millió Ft értékű lovakkal dolgoznak. (Am ez ugyanaz mint hogy a nagy focisták is ilyen focista képzőbe illetve sport iskolába jártak) Remélem értitek miről beszélek, mégha kissé furcsán is írtam le. :D :)

2015. máj. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Célzottan a díjugrató rész érdekel, vagy az olyanok, mint akár az EPONA itthon, vagy a Bécsi spanyol lovasiskola, stb?
2015. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a díjugrató :)
2015. máj. 17. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nem hiszem, hogy van. Ezek a bentlakásos rendszerű iskolák mind nagymúltúak, a díjugratáshoz nincs közük, illetve a galoppban jellemző még, hogy így képzik a jövő lovasait.


A legjobb lehetőség az, ha working student-nek jelentkezel. Ott laksz, dolgozol, kapsz órákat, eseteg némi zsebpénzt, cserébe a tapasztalatért és azért, hogy éeírhasd az önéletrajzodba, hogy ennél az istállónál/lovasnál tanultál x ideig. Ha angolos vagy, a yardandgroom oldalon nézz körül.

2015. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!