Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon olcsó de jo bertarta...

Miskolcon olcsó de jo bertartast tudtok mondani ahol tarthatnam a lovamat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Görömbölyön tartotta, nem a Sárga csikóban,hanem a másikban.
2015. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előttem szóló ez kicsit zavaros ...mivel Görömbölyön ma már van vagy 3 lovarda ....
2015. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És melyik a másik 2?
2015. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Sárga csikó sztem már nem is létezik... Én Kistokajban tudom, hogy 25k félrideg tartásban. Van egy a hármas fűút mellett valami adorján tanya (talán?) ott 35ről tudok. Többit passzolom.
2015. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... igen Görömbölyön 3 lovarda van... :) és abból, ha jól tudom az egyik elég drága
2015. dec. 7. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen görömbölyön az egyik ahol régebben fedeles is volt én is úgy tudom hogy az drágább. Szerintem függ attól is hogy mik az elvárásaid. Még van a Mogyorósi lovarda is Kistokajba , esetleg a Hejő menti de az is eléggé drága úgy tudom, a Balogh nem tudom hogy működik-e még,ha jól tudom a hideg sor tetején is van egy lovarda nem rég nyílt, szerintem most eléggé sok "lovarda" van a környéken. De tényleg szerintem az idényeidtől függ illetve hogy merre felé laksz és hogy mi esik útba :)
2015. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!