Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok nektek lovaglás közben...

Lányok nektek lovaglás közben hogy van a hajatok ha hordtok kobakot?

Figyelt kérdés
Nekem mindig összekötve szokott lenni de valaki simán felveszi a kibontott hajára a kobakot. Hosszú hajam van és úgy olyan furán áll....

2015. máj. 29. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Gumival van összefogva és úgy kiengedve, legalább egyben tartja a hajat, főleg, hogy rengeteg hajam van, kontyba nem fogom, mert kicsit kényelmetlen :)
2015. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tarkónál összegumizva, hogy a kobak ne nyúljon már rá. Nekem is hosszú és elég sok hajam van, engem zavarna, ha lovaglás közben ott lobogna. Sokszor még parkettába is összefonom, úgy nagyon kényelmes :)
2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég hosszú és sok hajam van így általában befonom,úgy a legkényelmesebb:)
2015. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Felrakom kontyba, és arra teszem a sisakot.
2015. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű fonatban.
2015. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nekem mindig a fejem búbján van a kontyom a suliban meg úgy napközben ezért mikor kimegyek lovagolni akkor arra sajnos nem tudom feltenni a kobakot és akkor vagy kieresztem, de az szerintem is kicsit hülyén néz ki, vagy a tarkómnál laza copfba vagy kontyba fogom.
2015. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is a tarkómnál szoktam összekötni máshogy nem fér a kobak rá :D
2015. máj. 29. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy épp van a hajam. Ha amúgy össze volt fonva, vagy összefogva tarkónál, úgy marad, de csak ezért nem fogom össze, stb. Ha ki volt engedve, úgy is marad. :D Engem nem zavar.
2015. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék kiengedett hajjal lovagolni :) nekem össze-vissza szállna, belelógna a szemembe stb (mondjuk jó hosszú hajam van, majdnem a fenekemig ér).

Én mindig összekötöm, vagy ritkábban összefonom.

2015. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy vastag fonatban, mert így kevésbé izzad, és kényelmes is, nem lóg mindenfelé.Persze a szellőzés a kobaknál is fontos
2015. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!