Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hogy kezdhetném...

Szerintetek hogy kezdhetném el a szabadidomítást?

Figyelt kérdés
Lovardában lovagolok és nincs fedeles.Szabadidomítani csak saját lóval lehet?Vagy bármilyen lóval??Előre is köszi.
2015. jún. 1. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
te sehogy ha ez kérdés.
2015. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lovardai lóval ne próbálkozz. A szabadidomítást ugyanúgy el lehet rontani, mint mondjuk a belovaglást! Ezek a lovak pedig nem a sajátjaid, ezért ha elrontod őket, netalántán kárt tesznek benned, vagy másban, annak nagyon komoly következményei lehetnek.

Ha érdekel a dolog, menj el egy-egy kurzusra, sok neves szabadidomító szokott tartani, egy-kettő akad, akinek az óráira még meg is éri elmenni, és rengeteget tanulhatsz, így később ha lesz egy saját lovad, már magabiztosan vághatsz neki, a nélkül, hogy attól kéne rettegned, mindent el fogsz rontani (mert nem, könyvből és videóból nem lehet megtanulni, ahogyan lovagolni sem).

2015. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

A szomszédomnak van egy lova,akit csak én gondozok,ő megveszi a szalmát,szénát,abrakot,én meg etetem,lovagolom.A gazdája megengedte hogy csináljam,de hogy kezdjem el(egy kisbéri félvér kancáról van szó.

2015. jún. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!