Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonbol mit érdemes...

Decathlonbol mit érdemes vásárolni? (Csak lovas felszerelés)

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nadrágot vehetsz nyugodtan. Csak ne a legolcsobbat B

válaszd. Kobakot ne! Nekem elrepedt. Azon kívül nagyon gagyi darab, nem us illeszkedig a fejre rendesen. Kesztyűt vehetsz nyugodtan csak figylej ra hogy a kisujjad es a gyűrűs ujjad között meglegyen erősítve, h a szar ne dörzsölje ki. Zokni is johet. Melleny is. Polo szinten. Labszarvedok nem jok. Szétszakad a gumi, háló részük. Ha csak hobbi szinten lovagolsz akkor cipőt i johet. De ha komolyabban akkor jobb lenne szakuzletbe menni. A gumi cipővel nekem az volt a legnagyobb bajom h nehez folt fel es levenni. Es majd megsült benne a lábam....

2015. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lovasruházatban jók, még kiegészítőt is érdemes,de lófelszerelést inkább máshol vegyél.
2015. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dechatlonból nem érdemes kobakot vásárolni. Ki tudja hogy előtted hányan próbálták fel? Meg hogy ki ejtette le? Én a nadrágjaikat szeretem. Mert nem drágák. A legolcsóbbal sincsen bajom. Igaz, hamar bojholódik, meg első felvételkor végigszaladt a varrása, de a varrónő megcsinálta. A célnak teljesen megfelel, lovardába jó teljesen. Versenynadrágot szerintem szaküzletben vegyél. Cipőt is. Nekem csak pólóm, nadrágom meg kesztyűm dechatlonos. Meg vagyok velük elégedve. A nadrágjukból a legolcsóbb van nekem. Heti 2x lovagolok.
2015. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nadrágot én tonnaszám vásárolok ott, szerintem nagyon jók, kényelmesek, olcsók, és még a színeik is tetszenek. Lovardai használatra tökéletesek, főként nyáron én sokkal jobban is szeretem azokat a pamut nadrágokat, mint a bőrrel varrottakat, kényelmesebb, jobban szellőzik. Nekem kesztyűm is onnan van, vettem egyszer azt a pontozottat, na az nagyon hamar szétment, viszont a Tattini kesztyűhöz hasonló nekem nagyon bejött, és az is olcsó, viszonylag tartós is. Cipőm is van onnan, kényelmes, jó, de azt inkább akkor hordom, ha futószárazok, lovat mosok, valamilyen lovardai munkát végzek, lovaglásra nekem kényelmesebb a bőr cipő, de a Decathlonost is már használtam jónéhányszor lovaglásra, igazából főként hobby célra az is megfelel tökéletesen. Én pálcát is vettem ott, a 110 cm-es idomító pálcájuk nekem sokkal jobban kézreáll, mint akár a Tattinis, akár a Horzes pálca, de ez persze mindenkinek a maga véleménye. Viszont a rövid pálcák, azok a kezesek, meg csillámos és társaik, azok nekem nagyon gagyik, nem a minőség miatt, hanem egyszerűen a kinézete. A kobakok nagyon gázak, tulajdonképpen mindenre valók, csak arra nem igen, amire kéne. Póló, mellény, pulcsi, kabátok viszont megintcsak jók, kényelmesek.

Tudom, hogy lovas felszereléseket írtad, de itt többen írták, hogy a lófelszereléseik nem jók. Valóban, nyerget, kantárt nem érdemes ott venni, viszont én vettem már nagyon jó kis polár takarót ott, meg szuper kötőféket, vezetőszárral, de találtam jó nyeregalátétet is, ostort is. Viszont nyerget, hevedert, kantárt tényleg nem ott kell venni, azt vagy használtan, vagy szaküzletben. Fáslit, ínvédőket szintén nem ott kell venni. Viszont én nagyon sokáig kerestem gumis színes szárat (azt a több színű gumiból összerakottat), mert gyerekeknek hiába mondom, hogy 10 centivel rövidebb szárat fogj, egyszerűbb, ha azt mondom, fogd meg a piros rész közepét, és sehol nem találtam, csak ott.

2015. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!