Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kerulhetnék közelebb...

Hogyan kerulhetnék közelebb egy iskolalóhoz?

Figyelt kérdés
Pár napja foglalkoztam először ezzel a lóval. Már az elején szimpatikus volt. Az edzőm kérte, hogy futoszárazzuk le. Megcsinaltam (segítséggel) majd megfuttattuk kicsit szabadon. Utána otthagyták a többiek hogy tartsam lépésben. Ostor nélkül nem sikerült kinttartanom, így elindultam és követett, végig, perceken keresztül. Megalállatam, megállt, megfordultam, megfordult. Nagyon megtetszett. Ma kimenetem hozzá, de semmi különös nem volt, beultem a boxaba, kivittem meg vissza a karamjabol. Mit tudnék vele csinálni, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz?
2015. jún. 7. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom.

De, ha sikerül összejönnötök, kíváncsi leszek, kicsi kentaur születik majd a kapcsolatotokból! :)

2015. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Akarom írni:HÁNY kicsi kentaur...
2015. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Lassan,hátulról
2015. jún. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jutalmazd répával
2015. jún. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:D Behalok az előttem írókon..


És sajna nekik van igazuk, mert egy iskolalóhoz aligha fogsz közel kerülni. Annyi féle-fajta embert lát, és ül a hátára, hogy te mindig is csak az egyik leszel a sok közül. Nem tudsz annyit vele lenni, hogy megkülönböztessen, ahhoz kb. neked is ott kellene dolgoznod a lovardában, és legalább egy évig minden áldott nap látnia kellene reggeltől estig, amíg a foglalkozások majd az azt követő ápoló-gondozó feladatok véget nem érnek.

2015. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért meg tud jobban szeretni egy-egy embert, akivel jobban kijön, akkor is, ha sok emberrel találkozik nap mint nap. Ezzel az állatok is ugyanúgy vannak, mint az emberek.
2015. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek? Semmi értelme. Foglalkozol vele úgy, ahogy, aztán meg más foglalkozik vele úgy, ahogy...
2015. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá
2015. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt én csak #6 Válaszadóval tudok egyetérteni. Már csak saját tapasztalatom alapján is. Ha foglalkozol vele, mint ahogy más nem, például elviszed legelni, időnként ottmaradsz etetésnél-itatásnál és gondozod, valamint ha rajta ülsz, akkor rángatlan kezed és pattogtalan ülésed van, akkor haverod lesz.

Hát csak azt ne várd tőle, mint ami az indiánregényekben van, hogy a ló az összes gondolatodat kitalálja, a zsebében hordja a fényképedet, és vasárnap reggel elmegy az újságoshoz, hogy a reggelihez meglegyen az olvasnivalód.

2015. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ÉN 3 hónapja folyamatosan foglalkozok egy iskolalóval, és igenis megbízik bennem, mélyebb kapcsolatot lehet vele kialakítani mint akármelyik lóval.

Minden nap gondoskodok róla és ez látszik is.

Én nem csak lovagolom hanem törődöm vele, rajtam kívül 3 lány lovagolja, de ők felülnek leszállnak, és ennyi.

Én a lovagláson kivül is kijárok hozzá és foglalkozok vele.

Bízik bennem, és megszeretett.

A ló sem hülye, azt szereti aki gondoskodik róla.

2015. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!