Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan gyözzem meg a szüleimet...

Hogyan gyözzem meg a szüleimet hogy kaphasak egy lovat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy lovat de a szüleim nem engedik.Már 6 éve lovagolok.Minden szabadidőmet vele tölteném.És lovardában tartanám.Már legalább egy éve kérlelem őket de nem engedik.

#ló #kaphassak
2015. jún. 16. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom azért nem, mert nagyon drága. Nem csak megvenni, hanem utána eltartani, ha beteg, kezeltetni stb.

Majd ha felnősz és saját kereseted lesz, vehetsz lovat (ha tudsz). Addig is lovagolj tovább szorgalmasan.

2015. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Lehet azért nem vesznek mert nincsen rá elég pénzük. Meg nem tudnák eltartani. Nem tudhatod. Nagyon drága egy lónak az eltartása. Emellett lehet, hogy nem bíznak abban, hogy el tudnád tartani. Fogadd el, hogy nem vesznek majd ha nagy leszel veszel magadnak a saját keresetedből.

2015. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Azert mert draga, es ezer ertelmesebb dologra is lehet penzt kolteni.
2015. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Lovardában tartanád, meg az edző az havi 60-80 ezer Ft, meg aztán anyu kell egy új kötőfék, hol egy takaró, hol még egy nyeregali... stb stb. Aztán máris vagyonok mentek el a lovacskázásra.

Még megvenni egy dolog, de tartani már komolyabb költség, főleg ha netán beteg lesz, mert akkor repkednek a 10 ezresek állatorvosra.

2015. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3-as: és ha neki ez a legértelmesebb dolog? mert nagyon szereti a lovakat? akkor mi van?

látszik neked jobb hobbid nincs annál hogy ilyen okos és bölcs mondatokat irogass

2015. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
neki meg igen, de a szuleinek nyilvan nem. Es valoszinuleg neki sem lesz az amikor majd felnott lesz.
2015. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy ló minimum 300.000 forint, és ez még a legkisebb kiadás. Eltartás, takarmányozás, körmölés, patkolás, állatorvos, felszerelés...
2015. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De felnőttként is lehet ez a hobbija és igen is a lovaglás egy értelmes tevékenység.

Személyes példa én világ életeben megőrültem a lovakért, mondjuk nekem szerencsém volt, mert a családban volt ló, így ingyen tudtam lovagolni, viszont elkerültem otthonról és továbbra is szeretek és járok lovagolni, igaz csak heti 1x engedhetem magamnak, de én azt a havi 12 ezer Ft-ot nem tartom pénzkidobásnak. Engem ez kikapcsol és kell a lelkemnek.

Viszont mindenki addig megy el anyagilag, amennyire telik neki. Nekem erre van forrásom, de arra már nincs, hogy egy loviban 40-50 ezerért bértartásban legyen lovam.

2015. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
kezdődik :D
2015. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!