Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen számotokra az ideális...

Milyen számotokra az ideális lovastábor?

Figyelt kérdés
programok, létszám, minden, ami eszetekbe jut :)

2015. jún. 17. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Lovaglás, lovakkal való foglalkozás, egyéb csoportos játékok pl. számháború.

Szerintem kisebb, de jó társaság a megfelelő. Max.10-12 fő.

:)

2015. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aggtelek: Sokat voltam ott táborban. Vigyáznak az épségedre.

Rádiháza: Sok jót hallottam erről. Lovas túrázások...stb

2015. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ideális létszám 6-10 fő, haladó lovasokkal max 15 fő. Legyen elegendő számú ló, oktató/edző és pálya. Értem ez alatt, hogy a haladó lovasok dolgozhatnának külön pályán így nem kéne a kezdőket kerülgetniük, meg tudnak komolyabb, pl cavaletti munkát végezni. 3 oktató lenne az ideális, így a haladó lovasokhoz, akikkel lehet nehezebb feladatokkal dolgozni, 2 pedig a kezdőknek 1 a futószárasokhoz, 1 a már szabadon lovagló, de bizonytalan lovasokhoz, így nem kellene megoszlania a figyelemnek.

De hát ugye ez csak álom.


Programok terén lehetnek elméleti órák, lovak viselkedéséről, miért fontos a helyes ülés, segítségadásokról is lehet beszélni, mert úgy vettem észre, hogy sokszor nem tiszta a lovasoknak, hogy mikor mit kéne csinálni. Játékos programok is kellenek, sőt a lovasoknál mindenkinek a maga szintjén lehet ügyességi vetélkedőt csinálni. pl a futószárasoknak karika/labda dobálás, a szabadon lovaglóknak ügyességi pálya. Ezt akár a tábor utolsó napján is el lehet sütni akár a szülők előtt. Fakultatív program gyanánt lehet esetleg lovas filmet nézni, kézműves foglalkozásokat tartani, túrázni, esetleg közeli nevezetességet meglátogatni lovasfogattal, 1 strand is belefér, esténként tábortűz szalonnasütéssel.

2015. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
ahol aranyos fiúk vannak ^^
2015. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi kétszeri lovaglás, rendes kaja, max. 12 fő, játékok vagy lovakkal való fejtágítás.
2015. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mármint lovakkal kapcsolatban
2015. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Úgy látom valaki utálja a lovas táborokat, ha az összes hasznos választ lepontozta...
2015. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!